Танцювальний флеш-моб у Харкові

флеш-моб у Харкові

 18 листопада в 13:00 в Харкові на території ТРЦ «МАГЕЛАН» за підтримки гіпермаркету «КРАЇНА» пройде танцювальне дійство під назвою «Чисте серце».

Проект «Чисте серце», який було розпочато в липні 2012 року, на сьогоднішній день охоплює дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з дитячого будинку м. Ізюм, з притулку м. Харкова, а також – дітей, у яких є батьки. Заходи в рамках проекту «Чисте серце» були успішно проведені в декількох містах Харківської області (останнім з яких був м.Ізюм) за підтримки Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації (поч. Печерських Т.П.).

флеш-моб у Харкові

Основними цілями проекту є:

  • Пропаганда здорового способу життя,
  • Чистоти спілкування між людьми, а саме, спілкування без ярликів, яке суспільство найчастіше навішує на хлопців з дитячих будинків,
  • Чистоти відносин між молодими людьми. Ми намагаємося навчити хлопців дбайливому ставленню до почуттів інших і особливо – однолітків, адже ні для кого не секрет, яку величезну кількість самогубств скоюються підлітками на цьому грунті.
  • І, звичайно ж, привернення уваги суспільства до проблеми сирітства.

Танцювальний флеш-моб «Чисте серце» є одним з фінальних акордів однойменного проекту. Кількісний склад учасників заходу 60-80 чоловік. Тривалість: 8-10 хвилин. Вік учасників 10-16 років. Хореограф-постановник Юлія Гришина.