Чи потрібен в Острозі приватний кабінет психолога та чи будуть звертатись туди за допомогою?

Наше життя – це біле і чорне, це поразки і перемоги, сум та радість,  воно не є на всі сто стабільним, і коливаючись у всій цій павутині нам час від часу потрібно не тримати це все в собі і випустити всі накопичені емоції навстіж. Одним із самих основних, дієвих, але чомусь на думку наших громадян соромливим та лякливим методом – є похід до психолога. Більшість людей бачать психолога перш за все таким собі дивакуватим чоловічком чи дивакуватою жіночкою, яка просто вправляє мозок і отримує за це гроші, але це все далеко не так.

Психологічна допомога насправді – це те, без чого не обійдеться жодна людина, в якої в житті дуже багато стресів, нервів, а саме, стреси на роботі, переживання, проблеми та недорозуміння в сім’ї, проблема батьків та дітей, проблема коханих людей між собою. Вони звісно можуть вирішити це самі, щоправда не завжди рішення буває приємним, а навіть якщо рішення влаштує їх обох, хтозна скільки нервів вони при цьому прийняті переживуть та чи не повториться та сама ситуація, з психологом же все буде набагато краще, можливо і набагато довше, але те, що вони отримають кваліфікаційну та якісну допомогу – тут не посперечаєшся. Чомусь наші люди соромляться відвідати психолога, та вважають це чимось ганебним, ніби психолог – це особа, яка лікує тих в кого «криша» поїхала, це далеко не так, і я надіюсь, що  з часом люди змінять свою думку про психологів, адже ця професія набуває все більших і більших обертів.

А чи звернулися б ви за допомогою до психолога?

Анастасія Федорчук, навчається на третьому курсі спеціальності «Психологія»:

На мою думку, кабінет психологічного консультування в Острозі потрібний. Людина піддається постійним емоційним та інформаційним стресом, інколи втрачає контроль над своєю поведінкою та робить необдумані вчинки, губиться в виборі, тощо. В наш час є досить багато проблем, які люди вирішити самостійно просто не в змозі, саме тоді потрібна консультація професійного психолога.

Яна Ліщук, психолог,  директор Центру психологічного розвитку Яни Ліщук у м.Рівному:

Я вважаю необхідним розвивати сферу психологічних послуг в Острозі. Оскільки з власного досвіду переконана, що попит на це є. До мене часто звертаються клієнти з запитанням: “Чи приймаєте Ви в Острозі?”. Оскільки фізично часу на це не маю, мушу відмовляти. Тому, було б чудово, якби острожани мали до кого звернутись, коли потрібна психологічна допомога.