Чи починати нові відносини відразу після розриву старих?

Ситуації, коли ми розлучаємося з коханими не по своїй волі – або нас кидають, або нас змушують піти, що по суті одне і те ж, – надзвичайно болючі. Ми стільки віддали цим стосункам і, звичайно, ми відчуваємо себе травмованими, обдуреними, використаними.

Наше самолюбство страждає, самооцінка знаходиться практично на нулі, нас відвідують панічні думки типу «а що, якщо в моєму житті більше ніколи такого не буде?» Від однієї цієї думки вже можна впасти в глибоку депресію. Ми займаємося самокопанням, самобичуванням, нескінченно обдумуємо минулі ситуації, шукаємо причини і т.д.

Так відбувається і з чоловіками, і з жінками – в ситуаціях емоційних травм ми всі абсолютно однакові. Усередині утворилася порожнеча – адже там довгий час все було зайнято однією людиною. Мало того, що порожнеча всередині.

Інстинкт самозбереження говорить нам про те, що жити в такому стані довго неможливо. Ми несвідомо прагнемо вхопитися за якусь соломинку, щоб нам стало легше. І перша порада, яку ми отримуємо (і перше, що приходить нам у голову), – це «вибити клин клином». Знайти нову любов, яка, як ми сподіваємося, стане, нарешті, щасливою. Не тому, що вона нам зараз потрібна, а тому що потрібно вижити – це допоможе вийти з депресії і допоможе забути завдані нам образи.

Паніка та порожнеча

Первинний стан після розриву – це стан паніки. Руйнується звичний для тебе світ, звична система координат, а нова ще не вибудувана. І ось в цьому стані ми починаємо робити зайві рухи з пошуку нових «клинів», з метою вибивання старого. Ми кидаємося на «першого зустрічного», щоб терміново підвищити самооцінку, часто інтуїтивно вибираючи того, хто готовий і хоче закохатися плюс вислухати, допомогти, підтримати.

Що відбувається далі? Ну так, «клин клином» передбачає взаємне почуття. Можливе воно в подібній ситуації емоційної травми і депресії? Ні, неможливе.

Виходить, що в цей період ніяк не можна робити «зайвих» рухів тіла в пошуках «своєї половинки». Все, що ти зараз зробиш, буде помилкою. Ти помилишся у виборі людини, ти помилишся в способах побудови відносин. А якщо ти не закохаєшся (а ти не закохаєшся, адже твоє серце ще не вільне) – значить, ти будеш просто використовувати людину, яка любить тебе. Але головне – цим обманом ти будеш руйнувати і знищувати самого себе.

Не запускай «свій бумеранг»

Адже в природі дуже чітко працює «принцип бумеранга». За подібне відплачується подібним. Не відразу, не зараз, не завтра, але твої вчинки повернуться до тебе сторицею, і удар доведеться по самому хворому. Рано чи пізно відбудеться абсолютно дзеркальна ситуація. Ти зрадиш – зрадять і тебе. Ти обдуриш – обдурять і тебе. Доля завжди «віддзеркалює» наші вчинки. Настане день і ти знову полюбиш, а тебе будуть використовувати так само, як ти колись.

Чи варто закладати під себе цю міну і спокушати долю? Вірніше, запускати «свій бумеранг»? Не намагайся вижити за рахунок інших – в тобі є всі необхідні ресурси, щоб впоратися з ситуацією!

Кажуть, що святе місце порожнім не буває. Але місце повинно бути дійсно порожнім. Поки не розірвано старий емоційний зв’язок, новий не виникне.

Быстро и выгодно купить семена Украины: овощи, цветы, комнатные растения.