Чи пасує жінці сигарета?

Запитання із розряду риторичних. Особливо, якщо його розширити й доповнити. Наприклад, ось так: чи пасує жінці, ніжному й тендітному створінню, майбутній або вже реалізованій матері, випускати із себе ядучий дим, та ще й отруювати ним оточуючих, чадіти, мов той паровоз? Відповідь очевидна. На сторінках журналу вже піднімалась тема куріння серед молоді та сьогодні я хочу поговорити про цю проблему серед жінок.

Сиділа б я у міністерстві, то жінкам взагалі заборонила б курити. Під страхом тюремного ув’язнення. Років так від кількох  позбавлення волі. Чоловікам – поблажливіше. Достатньо було б подбати про стягнення штрафів за паління у громадських місцях. Тобто те, що теоретично прописане на папері, от тільки лихо, що не виконується. І не говоріть мені про гендерну рівність, мовляв, що то їм можна, а ми, жінки, чим бо гірші. Що за слабке виправдання своєму слабкому характеру? І не гірші ми, а кращі, тому й з нас і вимагається більше, і табу для нас існує більше. І так було споконвіків. А тепер? Ні, дорогенькі, то не еволюція, а вибрики якісь. Від надлишку вільного час. Або від надмірного перегляду тупих американських комедій. Однозначно не від здорового глузду. Хто вам втовкмачив, що це круто? Хто вас зазомбував, що від цього процесу є якесь неймовірно колосальне задоволення? Ну хто вам наговорив таких дурниць?

Добре, підемо іншим шляхом. Дівчина, у якої зуби сяють жовтизною, – це круто? І пальці такі тремтячі, жовті…І шкіра наче пом’ята…І голос хриплий… Цього вам не завжди скаже представник протилежної статі. Запитайте у найзапеклішого курця із серйозним стажем, як він ставиться до жінки, котра «бавиться» сигаретами. Навряд чи він почне підносити цю пані до небес від захвату. Мабуть, це в чоловіків десь на інстинктивному рівні закладено: мати його дітей повинна бути здоровою, щоб і нащадки такими росли. Може, то вам подруга чи якась колежанка на роботі «добродушно» пропонує затягнутися сигареткою та ж то нічого страшного, та то так, для розрядки, та то в час обідньої перерви, та то, щоб час згаяти, та то щоб на дискотеці не виглядати білою вороною. Та ну… А, може, їй, хай і на підсвідомому рівні, хочеться підсадити вас на ту нечисть, щоб не бути самотньою у своїй залежності. Дух суперництва, особливо жіночого, – могутня річ.

Ви не курите? То пишайтеся собою, зрештою, такими космічними темпами поширення жіночого куріння скоро це можна буде сприймати як унікальність.

На сам кінець, пропонуємо вам взяти участь в опитуванні: “Чи пасує жінці сигарета?”. Не хвилюйтесь – голосування анонімне.

[poll id=”3″]

Як і завжди, чекаємо ваших думок у коментарях.

Мир, созданный с душой, для Вашего малыша. Inglesina Украина – наша цель – забота о комфорте, безопасности и функциональности продукции.
 • Щоб не ображати нікого, просто скажу що куріння жінці аж ніяк не пасує, бо якщо скажу що курящі жінки це ракова пухлина нації, то мене забанять.

  • Ніхто тебе не забанить. Я теж думаю, що курящі жінки – це пухлина нації і не тільки жінки, а й молодь взагалі. 

 • cookie

  Очікував тут прочитати хоча б кілька поглядів на проблему. Хоча б два. А так, як в більшості статей на цьому сайті – погляд автора і ні кроку в сторону. Всі аргументи виключно спрямовані проти; жодної спроби якогось аналізу. Це можна розповідати для учнів молодших класів(“но-но-но, куріння – це погано. всі, хто курять – негарні і помирають рано”), але аж ніяк не для дорослих людей. Якщо братись за висвітлення проблеми, то це треба робити з усіх боків, а не односторонньо.
  Я не кажу, що мені подобається жіноче куріння, якраз навпаки – дівчата, котрі палять, втрачають для мене будь-яку цікавість і я підтримую авторку в її поглядах, але. 
  Необхідно показати що підштовхує дівчат для паління, а не тільки стверджувати які погані для них наслідки. 
  Сподіваюсь, критика не буде сприйнята вороже:)

  • Така конструктивна критика доречна і тільки вітається! У нас є різні статті та занадто великі з глибоким аналізом не всі дочитують до кінця. До того ж тут явно 
   є тема до дискусії, а може й до продовження в наступних статтях. Зі своєю колишньою дівчиною я активно боровся проти куріння і вислуховуючи її причини, вони реально змахували на дитячу манеру відмазок, на рівні 2-3 класу. Так вона мене й не переконала щодо куріння і нічого не довела. Доречі, відео в тему http://www.youtube.com/watch?v=eXOGlYrlb3w

   Дякую за критику!

 • Adialia

  Якщо чесно то мене надзвичайо бісять моралізатори вашого типу.
  А стаття і справді призначена для книжечки по вихованню дітей молодшого шкільного віку.

  Я курила протягом трьох років, І справді вважаю що куріння шкідливе, саме тому і кинула. Але після таких статей одразу виникає бажання піти і купити пачку сигарет.

  Можна подумати курці не знають про всі ці наслідкі,які були написані у ції статті. Прголошення загальновідомих істин і нічого більше. Це не приносить ніякої користі, І дуже дратує

  • Ірина

   Шановна, якщо беретеся критикувати, то робіть це грамотно. “Книжечок по вихованню” немає, є “з виховання”. Після “якщо” ставлять кому, так само, як і після “можна подумати, курці не знають…” “НаслідкІ”?

   • Adialia

     Шановна, дякую за зауваження. До речі, дрібні зачіпки щодо граматичних помилок в інтернеті – поганий стиль. Звісно я не кажу, що в інтернеті варто бути безграмотним, але зазвичай на “очепятки” не звертають уваги,оскільки всі розуміють, що це,по-перше, може трапитись з кожним, по-друге, відсутність коми не заважає розумінню сенсу коментаря, по-третє, це ,знову ж таки, пусті придирки, коли не має чого сказати з приводу поставленого питання.

    Але дякую за зауваження) Намагатимусь у майбутньому уважніше стежити за коментарями

 • Adialia, ваш коментар нагадав мені один веселий сюжет: http://en.wikipedia.org/wiki/Butt_Out

 • Adialia

  До речі, чудовий приклад антипропаганди куріння=)

  О пользе курения: http://www.umopit.ru/jokes/smoking.htm