Чорна блискавка щебетала, із Парижу прилітала

«Чорна блискавка» – фільм про московського студента, який на День народження отримує стареньку «Волгу», яка, як виявилось, літає. З її допомогою він успішно заробляє гроші, рятує людей та завойовує серце коханої. Насправді, сюжет фільму не можна назвати оригінальним, а навіть доволі заїждженим. Початок фільму нагадує «Трансформерів», середина – «Людину-павука» та під кінець ми бачимо щось на кшталт «Залізної людини». Але фільм я оцінюю позитивно, більш того, він став для мене сюрпризом. Продюсером фільму виступив Тимур Бекмамбетов, режисер обох “дозорів” та «Wanted» з Анджеліною ДжолІ. Всі його фільми наповнені спецефектами, а от історія зазвичай кульгає. Тому було важко уявити хорошу історію про хлопця, в якого замість суперздібностей з’являється літаюча «Волга». Але, короче кажучи, фільм виявився доволі добрим та повчальним. Історія кохання не виглядає занадто банальною вже тому, що закохані не роблять якихось зовсім непотрібних дурниць. Та й самі актори мають приємну зовнішність і добре грають.Спецефектів в міру, кумедні ситуації присутні, зустрічається чимало дурнуватих моментів, але загалом можу сказати, що росіяни на правильному шляху до зйомок блокбастерів у стилі Голівуду.

«З Парижу з любовю» – непоганий бойовик на один вечір. Сюжет теж невибагливий: два напарника відправляються у подорож Парижем, лишаючи після себе гори трупів поганих хлопців. Один з них (Джонатан Ріс-Мейєрс) давно мріяв взяти участь у справжній спецоперації, і тепер отримав таку нагоду. Його крутого американського напарника грає Джон Траволта з оголеною головою, що йому, на мій погляд, дуже личить. Принаймні в цій ролі.

За законом жанру персонаж Траволти стріляє поганців перш ніж вони встигають щось сказати. Він швидкий та дотепний, при цьому завжди розуміє серйозність ситуації. Робота для нього – справжнє задоволення. Його нерішучий друг людей ніколи не вбивав, а тому за законом жанра під кінець фільму навчиться робити те, що є необхідним. До цього він просто потрапляє час від часу в халепи, але йому є на кого покластися.

Якщо Ви вже дивились «Заручницю»(Taken) з Ліамом Нісамом, то майте на увазі, що цей фільм саме від її творців. Тож можете сміливо ставити ці два фільми в один ряд и вирішувати, дивитись цей «тупий» бойовик, забувши про банальність та нереалістичність того, що коїться на екрані, чи ж обрати щось інше.

Приємного перегляду, якщо Ви на нього, звичайно, зважитесь:)

Я студент, вчусь на перекладача. В майбутньому мрію перекладати фільми. До речі, кіно – моя стихія. Я доволі балакучий, якщо знайду для себе тему. Дуже полюбляю жартувати.