Чому жінки займаються сексом?


Нам хлопцям часом так важко зрозуміти дівчат. Тільки я не кажу, що вам дівчатам простіше. Життя річ складна і осягнути певні деталі буває завданням не з легких, а особливо, коли розмова йде про дві різні статі. Я знову в пошуках якогось сенсу. Знайшовши натхнення в інтернеті, намагався класифікувати причини, які спонукають жінок займатись сексом.

1. Вона хоче виглядати старшою

Дуже часто дівчата починають займатися цією цікавою справою в тому ж віці, що і хлопці – у 17 років. Але є різниця: хлопці все життя залишаються дітьми та й фізіологічно дорослішають “пізніше” від дівчат. І взагалі, хлопці з цього приводу дуже не паряться.

А ось дівчатка вже років з дванадцяти (з початку місячних) готуються до урочистого дня дефлорації. З часом накопичується напруга: роки йдуть, скоро на пенсію, а ще нічого не відбулося. Деякі не витримують очікування і негайно з’являються у чиємусь ліжку. Мені, звичайно, шкода бідолах, але я не закликаю читача проявляти батьківську мудрість і, стиснувши зуби, утримувати дівчину від необачного кроку. Користуйся, що ж тут зробиш. Але не зазнавайся: ти тут взагалі ні при чому. Просто дівчина поспішає.

2. Вона хоче виглядати молодшою

На думку сексологів, жіноча сексуальність тільки років до тридцяти досягає максимуму, зате середня частота контактів з 20 до 30 років знижується в 3,5 рази. Просто тому, що змінюється спосіб життя. І якщо пані щосили намагається повернути втрачений дівочий рум’янець і блиск очей, цілком природно спробувати утримати інші прикмети молодої дури. Тобто іноді, аби згадати незабуту молодість, приводити до себе додому когось з вулиці чи клубу. В 30 років майже третина жінок досягають оргазму при кожному статевому акті (у 20 років – лише кожна восьма).

3. Вона хоче переконатись, що не дарма викинула стільки грошей на шовкову білизну

На думку 100% жінок (і всього 70% чоловіків; виходить, що інші 30% якісь геї), білизна – це сексуально. Дорога білизна – як мінімум витвір мистецтва, естетична концепція. А всі шедеври і концепції не мають ніякого сенсу, якщо не оповістити про них людство. Власне, надягати таку білизну на себе – це вже секс, точно так само як ноти на папері – вже музика. І все-таки сенс музики в тому, щоб вона коли-небудь прозвучала. Бажано у присутності справжніх цінителів. Але якщо цінителів в полі зору не виявилося, дівчина зіграє для тих, хто згоден слухати. Добре, що такі прихильники завжди знайдуться.

4. Вона хоче помиритись після сварки

Реакція жіночого організму на конфліктну ситуацію: почервоніння обличчя і шиї, розширення зіниць, сухість у роті, часте дихання. Реакція на сексуальне збудження така ж. Це гормони. Коли сперечатися більше ні про що, гормони треба кудись діти. І чим страшніше сварилися, тим запаморочливіше примирення. В основі речей – суцільна хімія, але в підсумку виходить чудова романтика.

5. Їй необхідний досвід

Жінки вчаться сексу у чоловіків, а багато чоловіків віддають перевагу досвідченим партнеркам. Такий от парадокс. Доводиться відокремлювати приємне від корисного: спершу спокійно і тверезо повчитися дечому у громадянина А, а потім захопити громадянина Б у вир непідробної пристрасті. Ця нісенітниця відбувається ось вже тисячі років, і якщо б не такий обмін досвідом, далі місіонерської людство б не просунулося.

6. Вона хоче його!

Пункт коментарів не потребує. Є ще на світі якісь стародавні механізми. Запахи, розріз очей, форма великого сідничного м’яза або положення рук на кермі автомобіля. Вони звертаються безпосередньо до підсвідомості дівчини: цей генетичний матеріал пропустити не можна, тому що ти собі цього ніколи не пробачиш. Часто до ранку все проходить.

7. Вона хоче його та попався ось цей

У відповідь на правильний запах, розріз очей і форму м’язів жіночий організм приходить у стан бойової готовності. І якщо м’яз раптом ??кудись зникає, цей організм починає шукати відповідну заміну. Знайти буває нескладно.

8. Вона хоче спогадів після поїздки

Секс на адріатичних (Італія) скелях – це як у кіно. Чесно кажучи, нічим іншим ці скелі не примітні, такі ж точно є в Криму. Зате невиразна фігура в плавках говорить англійською чи італійською без малоросійського акценту і пахне чим завгодно, тільки не соняшниковим насінням. Тому фігуру можна використовувати для запам’ятовування саме цих скель як асоціацію. Поки все відбувається, насолоджуємося небесною блакиттю, криками чайок і роздумами про те, як круто ми виглядаємо в очах місцевих збоченців.

9. Вона хоче завагітніти

І ще добре б вийти заміж. В ідеалі бажано поєднати і те, і інше, але іноді через брак часу вибирати не доводиться. Тут взагалі без коментарів. Дівчата, поєднуйте корисне з приємним.

10. Вона хоче зняти напругу і скоріше заснути

Щоб відмазатись від сексу, багато дівчат говорять, що втомилися або у них болить голова. Але коли вона дійсно гуде від справ так, що заснути неможливо, секс якраз відмінно допомагає. Лікарі вважають, що це ендорфіни так впливають на тонус судин і на мозок. Між іншим, тут навіть оргазм не потрібен, спати після сексу хочеться і без нього.

12. Так вийшло

Приймати рішення важко та неприємно і люди як можуть намагаються ухилитися від цього обов’язку. Вони заучують готові програми дій, щоб з боку їх поведінка здавалася розумною. У результаті можна добратися від дверей квартири до дверей офісу, ні разу не задумавшись. А після роботи попрямувати до найближчого коктейль-бару, замовити там два Б-52, станцювати самбу, поговорити з якимось юнаком, прийняти запрошення на чашку кави і весь цей час спокійно думати про проект переробки старої білячої шуби в елегантний хутряний жакет. До ранку проект у загальних рисах готовий. Окинувши поглядом хроплячу під ковдрою тушку, включаємо механізм прийняття рішень і приходимо до висновку: ні, це не зовсім мій тип чоловічої краси. Виходимо на сходи, не залишивши записки. Фокус проходить тільки з тими партнерами, які зможуть за весь вечір не збудити в дівчині іскру самоусвідомлення. Такі собі легкі теми розмови.

13. Їй треба одяг/авто/квартира і тд…

Вже так повелось, що є чоловіки, які здатні на все заради жінки.  Та є такі жінки, котрі цим користуються. Цей пункт є найпідлішим для чоловіків, але не найскладнішим для жінок. Все дається дуже легко: лягла, потерпіла трохи або й кайфонула і випросила, що треба. Дії можна повторювати і отримувати все більше та більше.

14. Вона хоче продемонструвати йому свою силу

Для цього достатньо показати йому, на що вона здатна в ліжку – він відразу зрозуміє, що такі секс-бомби на дорозі не валяються, а якщо валяються, то його детонатор не підходить до них по різьбленню. Якщо ж він цього не зрозуміє, можна надати все те ж саме, але вже іншому. Чутки дійдуть до милого і викличуть запізніле каяття. А у неї на той час буде з чого вибирати, це теж важливо.

15. Вона нарешті хоче отримати оргазм

Багато хто знає про оптичний фокус: на картинці видно нагромадження кольорових крапок, але якщо подивитися на неї особливим способом, наскрізь – виходить об’ємне зображення храму Василя Блаженного або динозавра з дитинчам. Спершу динозавра побачити дуже важко, намагаєшся міняти кут, відстань, освітлення, але коли натренуєш око, все виходить само собою. Дуже схоже на жіночий оргазм. Часто його не відбувається якраз тому, що дівчина не знає, як це має відбутись. І тому вона пробує різні пози, ритми, а також як можна більш різноманітних і дивних партнерів. Потім виявляється, що справа була не в цьому. Але все одно будь-який досвід необхідний. Коли жінка таки знаходить того партнера, котрий навчить її літати, кожне заняття сексом – неймовірний кайф. У житті взагалі маса приводів для радості. Головне поменше їх систематизувати!

Центр женского здоровья “ДиваМед”, который распологается в Киеве, оказывает помощь квалифицированных врачей для женщин. Консультации и амбулаторное лечение, а также диагностика в областях кардиологии, гинекологии, неврологии и не только. “ДиваМед” гарантирует профессионализм врачей, индивидуальный подход, внимательное обращение с каждым пациентом.
Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.