Чому ми подорожуємо?

подорож

подорожЧому люди подорожують? Якщо не вдаватися у філософські аспекти, люди відправляються в подорож в силу ряду причин, наприклад, щоб втекти від самих себе, перевизначити своє місце в житті, або зникнути ненадовго від щоденної рутини, що отруює своєю монотонністю всі яскраві моменти в житті.

Вчені довели, що навіть легка зміна повсякденному житті – відмінна терапія, це сприяє більш ефективній боротьбі зі стресами і більш того подорож може навіть виступати в якості профілактики хвороби Альцгеймера, оскільки дозволяє «перепрограмувати» закладені в мозку схеми, так звані «доріжки». Ну а подорож на значні відстані – це 100% перевірений засіб від стресу і депресії.

Кожен день ми включаємося в нескінченну гонку, долаємо різні перешкоди, що виникають на нашому шляху. Так минає тиждень за тижнем, а нічого начебто не змінюється. Ми прокидаємося, вливаємося в щоденний статичний потік і в кінці дня виснажені валимося в ліжко і готуємося отримати наступну дозу стресу прийдешнім вранці.

Це чи є життя? Що ж тоді щастя?
Якщо ви, як і мільйони інших людей, встаєте з таким питанням – вам пора відпочити. І подорож надає вам можливість розрядитися перш, ніж ви дійдете до точки кипіння. Якщо вам потрібно щось змінити у своєму житті, подорож допоможе вам і тут. Швидше за все, ви виявите містечка небаченої краси, зустрінете доброзичливих і гостинних людей, м’які оксамитові хвилі океану заспівають вам колискову, яку вам не доводилося чути раніше, а вітерець буде ніжно обдувати вашу шкіру, злегка займану золотистим загаром. Тут немає нічого, що могло б вас потурбувати: ні злобного шефа, ні термінів здачі роботи, ні примхливих клієнтів. Це інший світ, загублений рай.

Подорож поправить ваше психічне самопочуття і проллє нове світло на речі, на які ви раніше і не звертали уваги. Раптом ви побачите, що світ сповнений людей, які як і ви, щодня ведуть боротьбу за виживання, втрачають дорогих і близьких людей, засмучуються через проблеми, які й шеляга ламаного не варті. «А чи так важливі ти проблеми, які там турбували мене ще два тижні тому?» – Запитаєте ви себе.

Існує ще одна думка, що подорож як освіжає почуття, так і розкриває їх справжній стан. Чи змусить відстань вас цінувати любов і відносини?

Якщо це так, то ви відчуєте, що людина, з якою ви живете поряд – це все, що у вас є в житті. Якщо ні, що ж … проте, не поспішайте з висновками. Ряд проведених досліджень довів, що люди часто приймають важливі рішення щодо відносин після повернення додому. Хто зустрічає вас в аеропорту? Чи то той чоловік, якого ви хотіли побачити більше всіх, відповідь на ці питання і є ключ до вирішення виниклих проблем у взаєминах. Якщо вам здається, що вам чогось не вистачає в житті, якщо вам нудно, ви втомилися, відправляйтеся в подорож замість того, щоб ковтати антидепресанти.

P.S. Жизнь на природе как и путешествия дает заряд позитива и силы, успокаивает и дарит радость, купить дом калужская область и поселиться в небольшому коттедже – решение, которой подойдет тем, кто устал о шумных грязных городов.