Чому ми хочемо їсти?

їжа

Після того, як людина довго не їла, її організм починає вимагати вжити їжу. А найцікавіше з цього таке. Як можна дізнатися, що вже потрібно поїсти шлунку самому не відомо? Тільки мозок організму керує всіма процесами і тому знає, як, і в якій час потрібно підкріпитися.

Порожній шлунок і голод не сумісні, так як захотіти їсти можна в будь-яку хвилину свого життя. Новонароджена дитина не відчуває голоду протягом декількох днів що досить дивує. Люди, які хворіють, часто не хочуть їсти навіть при порожньому шлунку.

Пояснюється все тим, що голод дає про себе знати тоді, коли організм відчуває нестачу в крові поживних речовин, які необхідні для подальшого його розвитку. Коли це відбувається в певну частину мозку, а саме в «Центр голоду» надходить повідомлення про те, що потрібно підкріпитись.

Саме тут відбувається регуляція всіх процесів шлунка. Якщо ж їжі достатньо в крові, то центр дозволяє уповільнити роботу травної системи до мінімуму. А коли їжі не вистачає, робота шлунку стає активніша. Тому-то й бурчить живіт і починає свою роботу.

P.S. Точно также как вкусно поесть дети любят различные игрушки, для мальчиков одними из лучших есть радиоуправляемые модели машин которые по праву могут считаться самым желанным подарком, закажите в интернет магазине и порадуйте ребенка.