Чому хлопці бояться знайомитись з дівчатами?

Дівчата, напевно з вами траплялося таке, що чоловік дивиться, посміхається і не підходить, щоб познайомитися або хоча б залишити свій номер телефону? Що ж не так? Начебто, і виглядаєте ви прекрасно, і йому посміхнулися не один раз. А він взяв і пішов, не залишивши ні телефонного номера, ні електронної адреси…

Чому так відбувається? Може бути, тому що зараз з’явилися більш прості способи знайомства – через Інтернет. Онлайн знайомства дуже рідко закінчуються добре. Але, швидше за все, справа в звичайному страху. Чоловік злякався. Чого? Спробуємо розібратися.

Страх відмови

Мабуть, це найпоширеніший страх при знайомстві. Чоловік елементарно боїться, що йому відмовлять. Причому, не у м’якій формі. Він уже налаштувався, зібрав всі сили в кулак, підійшов, зауважте, на очах у здивованої публіки. А тут – на тобі, йому відмовили. Самооцінка на нулі, блиск в очах гасне, другий раз на такий подвиг він не наважиться, навіть якщо стане принцом на білому коні.

Що можна порадити жінці в даній ситуації? По-перше, навіщо вам чоловік, який боїться навіть підійти. По-друге, якщо ви йому дійсно сподобаєтеся, він не злякається. Більше того, буде домагатися вашої згоди на побачення з усіх сил. По-третє, а чому б вам самій не підійти. Зрештою, номер телефону, написаний на папері і переданий об’єкту, ні до чого вас не зобов’язує. І годі вже ламатись!

Страх згоди

Другий за популярністю страх, що виникає при знайомстві – страх згоди. Здавалося б, чого вже тут-то боятися? А ось, виявляється, є чого. Дівчина погодилася, записала ваш номер телефону, ви – її, і починається: «Дзвонити їй або чекати, поки вона подзвонить?». «А раптом вона не подзвонить?». «А раптом вона подзвонить! Що ж тоді робити? Куди її звати, про що говорити …». В принципі, мучити себе такими думками можна до нескінченності. Ні до чого, крім нервового зриву, це не приведе. Варіантів у такій ситуації може бути два. Перший – зателефонувати самому. Другий – залишити вибір за дівчиною. Захоче – подзвонить, не захоче… І таке буває. У кожному разі, очікування дзвінка від незнайомки, нехай навіть прекрасної, не варте переживань.

Страх бути осміяним

Відмова відмовою, але є куди більш неприємні ситуації. Наприклад, чоловік підходить знайомитися до дівчини, яка знаходиться в оточенні подруг. І вони, добрі і вірні подруги, вступають у діалог, всіляко висміюючи чоловіка. Погодьтеся, тут вже самооцінка впаде не тільки нижче нуля, вона нижче плінтуса звалиться. Так що краще відразу відвести чоловіка в бік від подруг, особливо якщо він вам сподобався.

Стереотипи і невпевненість

В принципі, через невпевненість і виникають всі перераховані вище страхи. Невпевненість чоловіка в собі і в своїх силах – справжнє лихо для знайомства.

Уявіть собі ситуацію: сидить за столиком в кафе красива дівчина. Сидить одна. Вже давно сидить. А ніхто до неї не підходить. Пояснити це можна елементарно – чоловіки бояться її краси, тому що відчувають себе невпевнено, «негідними» такої красуні. Звичайно, все може бути тривіальніше. При погляді на красуню у чоловіка виникають «стереотипні» думки, що вона не може бути самотня, що вона може бути примхливою фіфой, що їй можуть бути потрібні тільки гроші, що для знайомства з нею потрібен сріблястий «Мерседес» або, на крайній випадок, чорний «Бумер» і т.д.

А поки чоловіки бояться, красуня встає і на самоті йде додому, засмучена тим, що до неї ніхто не підійшов.

Та просто не хочеться

Є й такий варіант. Чоловік просто не захотів витрачати сили на те, щоб підійти і запропонувати знайомство. Помилувався і пішов. Що ж, це вже не боязнь знайомства, а елементарне небажання познайомитися з різних причин. Можливо, лінь, можливо, у нього є дівчина. Не варто засмучуватися і навіть думати про це більше хвилини.

Що ж можна зробити чоловікові, щоб перестати боятися?

По-перше, знайомитися не прямо: «Дівчина, а можна з вами познайомитися?», А під якимось приводом. Декілька смішних фраз, котрі найчастіше спрацьовують: «Дівчино, нам з вами обов’язково треба зустрітись і обговорити наше майбутнє» або «Дівчино, вгадайте з першого разу, як вас звати». Також можна задати класичне запитання «Як пройти до бібліотеки?». Можна просто запитати, де знаходиться вулиця чи метро. У відповіді на питання вам не відмовлять, а далі можна задавати навідні питання і зав’язати невимушену розмову.

По-друге, пора позбутися стереотипів! Симпатична дівчина не обов’язково розпещена дурепа. Знайомитися на вулиці або в метро – це не страшно! Дівчина не подзвонила – це не кінець світу. Повірте, без стереотипів жити набагато легше.

По-третє, намагайтеся пам’ятати, що всі страхи, невпевненість та інші перешкоди знайомству – всього лише запалена фантазія. Поки ми розігруємо в голові цілий сценарій відмови, ми накручуємо себе так, що вже ніякого знайомства не треба. А насправді, варто просто підійти і дізнатися, що буде.

Подбайте про своїх малюків – дитячий магазин Motik.com.ua для новонароджених та інші дитячі товари.