Чому батьки вживають наркотики?

Любишь пиво? Присоединяйся к настоящим гурманам пива! Любители пива и пивные сайты – это важная часть пивного культа. 

Іноді це просто цікавість – батьки хочуть спробувати на старості років те, що не можна було дістати в молодості. Вони також можуть вживати наркотики, щоб виглядати молодше перед своїми однолітками. Але частіше, вони просто хочуть втекти від монотонної дійсності – роботи, пенсії, хвороб, інтернету та міського транспорту. Шкідливим прикладом для батьків є їх музичні кумири – блюзмени і рокери шістдесятих, які активно вживали наркотики. Особливу роль може відіграти погана компанія – розчаровані в житті колишні однокласники та дворові пенсіонери.

Як ти можеш допомогти батькам?

Молодь грає важливу роль у попередженні батьківської наркоманії:
1. Проявляй увагу до батьків, завжди знаходь час вислухати маму та тата, розпитуй про їхнє життя, бери участь у їхніх справах, хвали і заохочуй.
2. Познайомся з їхніми друзями-однолітками та їхніми дітьми.
3. Частіше відпочивайте всією сім’єю.
4. Якщо з’ясувалося, що батьки все-таки вживають наркотики – не шкодуй сил і грошей на лікування.

Що діти повинні знати про марихуану?

Діюча речовина – психоделік каннабинола, який міститься в листі і квітках конопель. Батьки можуть спробувати виростити коноплі на віконці – нехай бавляться, при такому освітленні з конопель можна буде тільки сплести мотузочку. До речі, не заважай їм, і якщо вони почнуть курити бананову шкірку, дізнавшись від однолітків про її наркотичні властивості – це всього лише казка.

Твої батьки можуть називати це… травка, ганджа, Ганджубас, Марьіванна, Гаш, план, Шмаль, дурь, драп, кріп, віники.

Що батьки відчувають? Їм добре. Хоча іноді вони задумливі і полохливі, а ще у них бувають раптові напади голоду.

Як батьки поводяться? Загальмованість, прискорене серцебиття, червоні очі, сміх без причини. Батьки відчувають себе як велика тепла ковдра, огорнута навколо власних мізків. Хоча з розмови вони розуміють тільки обривки фраз, зате вони здаються їм концентратом вселенської мудрості. На запитання: «Ти в порядку?» Відповідають: «Я?! У порядку?!» І починають з дивною посмішкою обмацувати себе. Годині о третій ночі можуть вирішити, що пора перекласти плитку у ванній. Не хвилюйся! Незабаром цей порив пройде, залишаться лише розкидані по квартирі шматки кераміки та цементу.

Як виглядає марихуана? Це нагадує сушену петрушку – зелена суміш сухих поламаних листочків і суцвіть. Її курять, забиваючи у цигарку, за допомогою трубки або саморобного кальяну з пластикової пляшки. Або – висипають на фольгу, підігріваючи знизу і вдихаючи пари через трубочку. Закопчені шматки фольги, каламутні зсередини пляшки – все це свідчить про те, що батьки курять не тютюн.


Ознаки батьків, які регулярно вживають марихуану. Існує думка, ніби цей наркотик абсолютно нешкідливий, а дані про те, що марихуана поступово вбиває нервові клітини – лише пропагандистська брехня. Однак, любитель покурити з часом дійсно стає загальмованим, неуважним, а в натовпі його легко вирахувати за характерною усмішкою – дебільного і переляканого.

Що діти повинні знати про ЛСД та гриби?

ЛСД – наймогутніший синтетичний галюциноген, діюча доза – всього лише 20-мільйонна частка від одного грама. Але передозування не призведе до смерті, хоча у батьків може відбутися серйозний душевний розлад. Схожі по дії гриби – крихітні галюциногенні поганки, що ростуть у сирій траві на осінніх полях Карпат.

Твої батьки можуть називати це… кислота, марка, квадрат. Гриби називаються просто: гриби або поганки.

Що батьки відчувають? Їм добре. Але хочеться померти.

Як батьки поводяться? Дія ЛСД триває 12 годин, його сила індивідуальна. Гриби діють 4 години. За цей час не вдасться ні заснути, ні поїсти – кожна скибочка хліба стане прекрасним співрозмовником, а ідея запхати хліб в рот і прожувати здасться жахливою. Спочатку шпалери в кімнаті батьків починають рухатися і підморгувати, потім батьки починають бачити звуки і слухати кольори, потім витріщаються на свої долоні і просять тебе показати їм свої, потім розуміють, що вони – сонце, і намагаються вилетіти в кватирку, щоб трохи там посвітити.

Як виглядає наркотик? ЛСД – зазвичай це просочений квадратик перфорованого паперу 5 на 5 міліметрів. А гриби зберігають в сушеному вигляді – добре помітні капелюшки з тонкими ніжками, або розмелені в бурий порошок.

Що діти повинні знати про кокаїн?

Кокаїн – потужний стимулятор, видобувається з рослини коки. Ці рослини ростуть тільки на високогір’ї Південної Америки, тому кокаїн – найдорожчий наркотик.

Твої батьки можуть називати це… кокс, кока, кокос, крек, перший, пудра

Що батьки відчувають? Їм добре. Вони в самому центрі реальності, але напоготові.

Як батьки поводяться? У них піт, зіниці розширені, щелепи зведені. Батьки відчувають надзвичайний прилив енергії, чіткість свідомості і впевненість у власних силах. Вони в захваті від власного життя, поспішають поділитися своїми ідеями. Вони придумали і накреслили на серветці проект спорудження триповерхового басейну на дачній ділянці і монорейки до найближчої станції метро, ??а тепер біжать в хозмазі по лопати. Через двадцять хвилин дію кокаїну закінчиться, і додому вони повернуться згаслі, без лопат.

Як виглядає наркотик? Білий порошок або кристали. Батьки будуть розтирати його ребром пластикової картки і вдихати доріжку через згорнуті купюри (при наявності розумної гидливості – листки блокнота).

Ознаки батьків, які регулярно вживають кокаїн Бліді, нервові, виснажені, вибухають через дурниці, знаходяться то в прекрасному настрої, то у найглибшій депресії. Головна ознака: вони шоумени, банкіри або просто добре забезпечені. Інакше, звідки стільки грошей?

Що діти повинні знати про ЕКСТАЗІ (MDMA)?

Це хімічний препарат, за дією – щось середнє між стимулятором і галюциногеном. Діє 4 години. Батьки можуть охоче використовувати його для дискотек, вечірок, романтичних побачень і святкування Нового року.

Твої батьки можуть називати це… ікс, І, тебли, Екстизі.

Що батьки відчувають? Їм добре. Хочеться танцювати і ділитися своєю любов’ю до світу.

Який у батьків прихід? Зникає сонливість і відчуття голоду, з’являється енергія (включаючи посмикування м’язів і щелеп) і глибока симпатія до оточуючих. Вони підходять до тебе танцюючою ходою і захоплено шепочуть: «Господи, як я тебе люблю! Які в тебе чудові вуха! Можна поторкати? Можна? Вау! Не знімай їх будь ласка! »У такому стані вони дійсно тебе дуже люблять! До речі, не факт, що це почуття зникне швидко.

Як виглядає наркотик? Нарковиробники випускають його в таблетках, на яких відтискають символ (долар, каченя, зірка, вишенька), що дозволяє відрізнити свій продукт на ринку.

Ознаки батьків, які регулярно вживають екстазі. Вони тікають на вечірку, повертаються через добу, сплять три дні поспіль і знову мріють про вечірку. Проте часте вживання сильно притупляє ефект.

Що діти повинні знати про героїн?

Опіати (героїн, морфін, метадон, опіум і похідні маку) – найнебезпечніший вид наркотиків. Саме вони викликають знамениті «ломки», «підсадку на голку» і смерть від найменшої помилки в дозі. На тлі опіатів інші наркотики виглядають безневинними пустощами, тому коли говорять «наркотик» – частіше за все мають на увазі саме їх.

Твої батьки можуть називати це… білий, чорний, повільний, гера, Герич, джанк, ханка.

Що батьки відчувають? Їм добре. Але скоро вони помруть.

Як батьки поводяться? Захоплення, спокій, повний оргазм. Серцебиття і дихання уповільнено, зіниці звужені в точку. З незвички батьків може вирвати, але цей процес їм теж о-о-дуже сподобається. Зрозуміло, чому опіати називають «бичачим кайфом»?

Як виглядає наркотик? Порошок від білого до темно-коричневого кольору або субстанція, схожа на смолу. А також згорнуті трубочки для вдихання, шприци, ватки, ложки, закопчені знизу.

Ознаки батьків, котрі вживають опіати. Опіати руйнують лімбічну (емоційну) систему мозку, внаслідок чого зникає інтерес до навколишнього світу, здатність відчувати емоції, батьківський інстинкт, а також совість. Почуття відповідальності та порядності перестає турбувати – прогуляти роботу і вкрасти гроші у дитини стає цілком нормальною справою. Характерна риса – хронічні запори. При довгій відсутності наркотику – розширені зіниці, занепокоєння, депресії, ломки. Опіати викликають психологічне звикання, вилікуватися від якого дуже важко – фізичні ломки можна зняти за добу, але психологічна залежність залишиться на довгі роки.

Що діти повинні знати про Кетамін?

Кетамін (Каліпсол) – засіб медичного наркозу, що володіє сильним ефектом галюциногена, що насторожує медиків і привертає наркоманів. Міністерство Охорони Здоров’я радий замінити його, але інші засоби наркозу куди більш отруйні. Наркомани застосовують кетамін в дозах в 5 – 10 разів менше медичних.

Твої батьки можуть називати це… К, Кет, вітамін К, Настя.

Що батьки відчувають? Їм добре. Але хочеться полежати.

Як батьки поводяться? Вони включили таємничу музику і лежать без руху. У нашому світі їх зараз немає – тіла під наркозом, а душі відокремилися і дрейфують по просторах макрокосмосу в інших вимірах. Через півгодини наркоз відступить, і, можливо, вони займуться любов’ю на порозі реальності і паралельних просторів.

Як виглядає наркотик? Випускається в бульбашках для ін’єкцій – шприци будуть лежати поруч з ліжком батьків. Але іноді його випарюють і нюхають або п’ють, що є бездарним перекладом рідкісного продукту.

Ознаки батьків, які регулярно вживають кетамін. Вони розповідають про те, що молекула – молодець, життя після смерті існує, світ влаштований геніально, а вчора дали пароль і логін до Всесвіту – шкода, не вдалося запам’ятати. Захоплено шукають, де дістати наркотик. Якщо знаходять в такій кількості, щоб вживати регулярно, кетамін перестає діяти, батьки втрачають до нього інтерес і захоплюються іншими справами. Але частіше – іншими наркотиками.

А де мораль?

Блідість, виснаження, відсутність сну по кілька днів, швидке скидання ваги, дратівливість, тремтіння і параноя – все це свідчить, що батьки вже сидять на наркотиках і може початись безповоротний процес руйнації організму і вашої сім’ї.

Любіть своїх батьків, поважайте та турбуйтесь про них!