Чому чоловіки «втрачають голову», коли бачать білявку

білявки

білявкиЗа соціологічними опитуваннями переважна більшість чоловіків надають перевагу білявкам, навіть фарбованим. Цей факт також підтверджений психологами та сексологами. На їх думку чоловіки приділяють більше уваги білявкам, ніж гарним дівчатам з іншим кольором волосся.

І хоча жодна гарна дівчина не може поскаржитись на недостатню увагу з боку чоловіків, білявки все одно користуються більшим попитом. Нещодавно вчені провели експеримент – вони дали чоловікам фотокартки жінок з різним кольором волосся і попросили оцінити їхню красу. Чоловіки віддали перевагу блондинкам, далі ішли жінки с золотисто-русявим волоссям, потім з русявим і на останньому місці шатенки та брюнетки.

Потім вчені попросили брюнеток перефарбуватися у блондинок і знову запропонували чоловікам оцінити красу жінок за фотокартками. Рейтинг колишніх брюнеток відразу зріс. Тому цікавість чоловіків до білявок – підтверджений наукою факт.

Навіть Мерлін Монро, справжнє ім’я Норма Бейкер, після того як перефарбувалась у білявку, стала відомою у всьому світі.

P.S. Конечно, мужчин привлекает не только цвет волос, но и другие качества, процедура лазерная эпиляция цены на которую не такие уж и высокие может добавить женщине дополнительных плюсов перед мужчинами.