Як вибрати чоловічий годинник

чоловічий годинник

чоловічий годинникГодинник з моменту своєї появи на світ використовувався виключно як орієнтир в часі. Але йшли роки і у наш час годинник став більше ніж просто необхідність. Модний годинник доповнюють і підкреслюють образ і статус власника. По ньому цілком можна судити про матеріальну успішність людину і про його соціальний статус. Вдало вибраний годинник це престиж і імідж власника.

Годинник для представників сильної статі має набагато більше значення, чим для жінок. Оскільки у чоловіків не надто багато прикрас, які вони можуть надіти і піти на зустріч з діловими партнерами або на роботу. Це актуально якщо чоловік велику частину свого часу проводить в офісі або на бізнес переговорах.

Вибрати дійсно хороший годинник складне завдання. Годинник повинен гармонійно поєднуватися з образом людини, доповнювати його. Знання деяких правил допоможуть у виборі хорошого годинника.

Спершу потрібно визначитися і вирішити для себе, для чого вам потрібний годинник. Чи будете ви його надівати на роботу, на вечірку або взагалі для спорту. Мається на увазі, що представницький варіант годинника ніяк не підійде для уранішніх пробіжок на березі моря або походам по горах, а для щоденної роботи в офісному приміщенні вони виглядатимуть занадто дорогими і розкішними. З цієї причини рекомендується купувати декілька годинників. Наприклад, один годинник тільки для роботи, інші для спорту, третій для ділових зустрічей.

Визначившись з призначенням годинника, подумайте над тим, скільки ви хочете віддати за якісну модель виробу. Брендовий годинник середнього класу може коштувати від 200 до 300 доларів. Але якщо ви купуєте годинник за сто доларів, рекомендується звернути увагу на їх якість. Можна звернути увагу на копії швейцарських годинників в магазині Imidge.com.ua що мають досить непогану якість.

Наприклад, вам вдалося знайти відповідну модель годинника. А значить прийшла пора перевірити якість їх виготовлення. Візьміть годинник, огляньте їх з усіх боків. Усі деталі мають бути акуратно зробленими, циферки і мітки чіткими, написи добре видними і витонченими, стрілки годинника тонкими.

Якщо у вашої моделі шкіряний ремінець, відразу упізнайте міцність шкіри, як вона прошита і так далі. Запам’ятайте, хороший і якісний годинник завжди зроблений акуратно. Крім того саме акуратність годинника впливає на його престижність і то як він виглядатиме на руці. Розмір корпусу повинен відповідати з розміром вашої кисті. Для тонкої кисті підходить годинник з мініатюрним циферблатом, для широкої кисті навпаки краще вибирати масивну модель.