Чоловічі краватки сезону 2015

Чоловічі краватки

Чоловічі краваткиЧоловічі краватки поступово розвивають свою первинну суть. Цей аксесуар вже не один рік знаходить своє застосування не лише в офіційній сфері, але і у буденному житті. Він є невід’ємним реквізитом для самореалізації. Краватка легко перетворює чоловічий костюм в елегантний комплект.

Плямисті краватки

Цей фасон підкреслює чоловічу неординарність. Він ідеально буде виглядати не лише з діловим костюмом, але і з універсальним стилем одягу, що поєднує в собі одночасно невимушеність і офіційність. Плямисті краватки підходять як до однотонних комплектів, так і до клітинних жакетів.

Смугасті краватки

Є класичним стилем, що формує елегантний і справжній чоловічий образ. В порівнянні з плямистими краватками, смужка є помітним малюнком, в силу чого краватка виступає не як додатковий аксесуар, а як головний елемент для сильної половини людства, що бажає виглядати не лише сучасно, але і знаходитися в центрі уваги. Подбати їх допоможе інтернет магазин аксесуарів де ви знайдете багато різних варіантів краватки.

У нинішньому періоді актуальними вважаються контрастні смугасті краватки, з білою смужкою на зеленому, синьому, чорному фоні. Смужка може бути оформлена як по діагоналі, так і упоперек. Краватки з поперечною смужкою більше підійдуть для комплектів однієї колірної гамми з рівною фактурою.

Ефектні одноколірні краватки

Ці краватки неприйнятні для офісного стилю, вони доречні для зустрічі з друзями або іншого заходу, що дозволяє замість класичної форми одягу використати костюми вільного напряму. Модними відтінками таких краваток є: бірюзові, червоні, сині, жовті.

З чим поєднуються краватки в нинішньому сезоні

Поєднувати краватку з костюмом двійкою або трійкою – досі данина звичаям, але, проте, подібний реквізит можна носити під джемпер або жилет, поверх якого можна надівати куртку, піджак.

Чоловічі краватки сьогодні чудово заповнюють багатошаровий стиль одягу, служать його яскравим складовим елементом. Без краваток чоловічі комплекти втратять свою оригінальність.