Чохли для iPhone з персональным дизайном

чехол для iphone 5

чехол для iphone 5При купівлі телефону iPhone 5 необхідно потурбуватися про захист цього пристрою. Для захисту iPhone 5 у продажу можна зустріти багато самих різних засобів: захисні плівки, бампери, чохли і задні панелі.  В першу чергу необхідно придбати захисну плівку, яка допоможе запобігти появі подряпин. Останнім часом з’явилися великою популярністю стали користуватися захисні плівки для iPhone 5 з матовим покриттям, на якому не залишається слідів від пальців.

Наступний за списком чохол, який дозволить захистити телефон від подряпин, сколов, пролитої кави, ударів і інших механічних дій. Його можна купити в інтернет магазині “айОК”. Окрім цього, внутрішня частина багатьох чохлів для iPhone 5 виготовляють з чіпкого матеріалу з шорсткою поверхнею. Боковини телефону виготовлені з алюмінію, а задня і передня його частині виготовлені з полірованого скла, тому цей пристрій має дуже слизьку поверхню. Чохол для iPhone 5 запобіжить вислизанню телефону.

Великий асортимент чохлів дозволить знайти унікальну модель з оригінальним декором, який допоможе власникові iPhone 5 виділитися. Зараз стає модною послуга що дозволяє створити чохол зі своїм унікальним зображенням.

чохол для iphone 5

Погодьтеся що друк на чохлах для iPhone виглядає досить круто. Доречі послугу можна замовити і для інших марок смарфонів – Samsung, HTC або навіть для iPad.

Ще одним корисним засобом для телефону є бампер, який був придуманий компанією Apple. Виконаний бампер у вигляді силіконової рамки, яка обкантовує по периметру апарат. З одного боку, здається, що телефон у бампері захищений тільки з боків. Проте, силіконова рамка виступає над передньою і задньою поверхнею телефону і захищає навіть їх. Також, бампер практично непомітний, гармонійно виглядає з апаратом і підійде тим, хто не любить прикрашати свій iPhone 5 декоративними захисними засобами.

Задня панель також є прекрасним захисним засобом для апарату. Вона дозволяє захистити не лише задню поверхню, але і бічні сторони, а також передню частину iPhone 5, оскільки краї панель вища за рівень поверхні телефону.