Чого ж насправді хочуть жінки?

жінки

жінкиЧого ж насправді хочуть жінки?  Відповідь на це запитання чоловіки шукали не одне століття. Шукали б і досі, якщо б американські вчені  не повідомили,що вони врешті-решт таки знайшли відповідь на це непросте й одвічне питання.  Результати проведеного ними дослідження важко назвати приголомшливими, у них немає нічого незвичайного, але вони все ж таки дозволять чоловікам краще розібратись у бажаннях своїх любих “половин”.

Отже:

Кохання. Це почуття, як і колись, посідає чільне  місце. Щоправда для жінок поняття кохання – це швидше коктейль із різних почуттів, заснованих на увазі, взаєморозумінні, і деякою мірою – щирому захопленні.

Кар’єра. Просування службовими сходинками – займає у сучасних жінок проміжну позицію між коханням та грошима.  Заради кар’єри переважна більшість жінок готова відмовитися від родини та виховання дитини. Отакі реалії сьогодення.

Гроші.  Із незначним відривом випередили у рейтингу пріоритетів таке поняття, як “просте жіноче щастя”.  Що ж, чоловікам не варто аж занадто потурати жінкам у фінансовому питанні. Адже так можна перетворити свою кохану “половину” на ходячий шопінг. Зайти в интернет магазин парфюмерии та купити подарунок на річницю – хорошая ідея, дарувати авто – досить спірна:)

Нарешті – те саме “просте жіноче щастя”. Займає четверту позицію у рейтингу жіночих пріоритетів. Відчуття щастя разом із коханням є головною складовою у житті кожної жінки. Проблема лише в тому, що щастя – кожна із жінок розуміє по-своєму.

Чоловік. Наступний пункт жіночих бажань. Присутності сильної статі, як і колись, жінкам не вистачає. Щоправда, найчастіше йдеться про його людські якості, аніж просто про наявність чоловіка у ліжку.

Здоров’я. Як не дивно, але здоров’я для сучасної  жінки не відіграє визначальної ролі у її житті.

І пункт останній. Як колись писали у порядку денному зборів – “Різне”. У жінок – це всього потроху. А саме: мир, увага, домашній затишок, спокій у сімейному житті, невеличкий службовий роман і ще трохи чогось, чого самі жінки іще не вигадали…

Поставимо  у цій інформації крапку, а у переліку жіночих бажань – кому…