Цікаве про чіпси

чіпси

чіпсиЧіпси – представляє собою легку закуску, яка є тонкими смаженими шматочками картоплі. Чіпси є готовим до вживання продукту. Його полюбляють як діти, так і дорослі. Чіпси можна вживати як окремий продукт, так і в якості закуски до пива. Творцем цієї страви вважають шеф-кухара Джорджа Спека, який у 1853 році придумав чіпси випадково.

Він працював у фешенебельному ресторані у готелі Moon Lake Lodge. Фірмовою стравою ресторану була картопля «фрі». Та одного разу один з відвідувачів закладу повернув цю страву зі скаргою, що шматки картоплі нарізані дуже товсто. кухар вирішив пожартувати з нахабного відвідувача і нарізав картоплю дуже тонкими шматочками і засмажив їх в олії. І як не дивно, але ця страва вийшла дуже смачною і дуже сподобалась відвідувачі ресторану та його друзям. З того часу чіпси стали улюбленою стравою багатьох людей.

P.S. С каждым днем становится все жарче, позаботьтесь о кондиционере сейчас, на сайте http://coolone.com.ua вы можете купить кондиционер в Киеве, также заказать его монтаж и установку.