Час нових прем’єр, або З чого насправді починається театр

DSC02232Перш за все театр починається з бажання доторкнутися до прекрасного, відчути та побачити чудову гру акторів та на деякий час забути про буденність. Якщо у вас  також виникають такі відчуття і є вільний час на вихідних, то можна ввечері завітати  до храму Мельпомени.

У жовтні в театрі російської драми ім. Лесі Українки відбулася прем’єра вистави за мотивами однойменної комедії Івана Тургенєва «Нахлібник». За  дві години перед нами постає трагедія Кузовкіна – старої людини, що прожила у домі Коріних все життя, дозволяючи постійно сміятися з себе.  Ще одним головним персонажем  постає молода Коріна, вже Єлецька. Дівчини не була в домі довгих 8 років, а приїхала вже дорослою та заміжнею. Кожна річ у батьківському домі викликає у неї спогади та дитячий сміх.

Але всі в домі очікують як саме буде розпоряджатись будинком новий хазяїн – чоловік головної героїні. Його увага не оминає і Кузовкіна. Разом із сусідами він відверто сміється з підхмелівшого «нахлібника».  Але непердбачувано старий чоловік відкриває таємницю народження молодої господині, що шокує присутніх.DSC02290

Протягом всього спектаклю всі жителі будинку намагаються дізнатися правду, зрозуміти один одного… пробачити. Що ж сталося у сімейному домі? Яка таємниця відкрилась? Як вирішать ситуацію головні герої?

Це тонка, поетична вистава про доброту та таємниці, після якої на душі залишається відбиток доброти й розуміння!

Відчути та побачити всі події цієї трагікомедії можна 22 січня, 30 січня та 17 лютого в театрі ім. Лесі Українки.