Чай мате

Не так давно я взнав про чай мате, але після того, як спробував його він мені дуже припав до смаку.

Взагалі, чай мате дуже популярний у Південній Америці, у нас ж він ще не набув гідної популярності, хоча й є загальнодоступним.
чай мате

У чому ж полягає користь чаю мате?

Мате являє собою неповторний набір поживних речовин, які так потрібні нашому організму. Також він швидко втамовує голод та надає бадьорості, що так важливо для студента, який живе у гуртожитку.

Де дістати чай мате?

Для приготування потрібно власне заварка, калабас, у якому ви будете заварювати, та бомбіла, через яку ви будете пити. Це все можна придбати у чайних магазинах, великих супермаркетах та інтернет-магазинах. Якщо брати самий економний варіант, то у нас вийде набір калабас – 110 грн., бомбіла – 35 грн. та 500г чаю за 40 грн.

Приготування

У калабас засипається 2-3 чайні ложки заварки, а потім заливають теплою водою(70-80 градусів), а потім дають настоятися 4 хв. Обов’язково треба пам’ятати, що не потрібно заливати кип’яток, бо тоді він втратить свої смакові(стане гірким) та лікувальні якості.
чай мате. приготування

Також варто сказати, що мате діє м’якіше, аніж кофеїн, а також він позбавлений недоліків, які існують при вживанні останнього.

Такий набір буде хорошим подарунком комусь на ДН або ж самому собі. Чай допомагає розслабитися та не дасть заснути під час довгих ночей навчання.