Canon pixma ip2000 – сучасній, якісний та елегантний струменевий принтер

Canon pixma ip2000

Canon pixma ip2000 Сьогодні складно уявити своє життя без друку. На роботі чи в дома, ми завжди потребуємо наявності якісного обладнання, яке взмозі швидко надрукувати необхідні папери чи фотографії. Таким обладнанням сьогодні можна сміливо назвати принтер canon pixma ip2000, котрий є одним із кращих у своїй серії.

Весь модельний ряд Canon PIXMA об’єднує застосування нового оригінального дизайну, який, у порівнянні з зовнішнім виглядом, так і хочеться назвати стильним та особливим. Крім цього принтери серії Canon PIXMA комплектуються сучасним набором програмного забезпечення, що дозволяє користувачеві йти в ногу з часом. При цьому система безперервної подачі чорнила та економії електроенергії допоможе знизити витрати.

Canon PIXMA iP2000 випереджає своїх попередників (iP1000 і iP1500) по якості друку, це підтверджує і хід тестувань, котрі проводились як компанією, так і незалежними експертами. Але не тільки це позиціонує його в якості новинки. У iP2000 були використані друкарські головки нового покоління, які значно покращили якості пристрою. Таким чином був отриманий гарний друкарський пристрій для застосування дома чи в офісі. Досить приємним буде враження від низького рівня шуму під час його роботи. Друкувати цей принтер може як на звичайному, так і на фотопапері, та конвертах. Ви також можете друкувати безпосередньо з фотокамери, якщо вона підтримує стандарт PictBridge, під’єднавши її до пристрою.