Chevrolet Camaro 2016

Chevrolet Camaro 2016

Напередодні початку червня 2016 року, американська автопромислова компанія Chevrolet, на батьківщині підприємства Ford, в славному місті Детройт, продемонструвала свого нового Bumblebee. Це стала далеко не та мила, жовта машина робот, яка завоювала серця багатьох прихильників фільму.

Автомобіль в основному зберіг усі властиві йому форми, але при цьому отримав технологічний апгрейд, і скинув більше трьохсот кілограм ваги.

За увесь той час доки ми звертали увагу на інші моделі цієї компанії, конструктори посилено прокачували силует Camaro. Нова форма коренастого, накоченого автомобіля робиться ще ефектніше, за допомогою нового капота з вентиляційними виступами, світлодіодною оптикою і спортивним бампером. З боків машина змінила тільки біцепс, що більше вселяють крила спільно з двадцятьма дюймовими дисками виглядають просто прекрасно. Корма Chevrolet, імпонуватиме вам в плані, спеціально розроблених для силача, вогнях габаритного освітлення і подвійної вихлопної труби.

Chevrolet Camaro, шостого покоління оснащуватиметься трьома типами двигунів, що розрізняються по потужності і об’єму. Самий ходовий движок V8, матиме об’єм, в три з половиною літри і мати потужність в триста сорок коней. У нас автомобілі Chevrolet досить популярні для аренди http://xn—-7sbgztkrl.com.ua/ та власного використання, але звичайно мова йде про економ клас, а не Camaro. Потужна і красива американська мрія, стане бомбою уповільненої дії на європейському ринку продажів.

У салоні американський проводир помітно покращав. Якщо раніше дизайнери намагалися сильно не виділяти окремі деталі, то зараз Camaro прямо дихає спортивним характером і потужністю навіть в просторі салону. З’явилося кермо спортивного зразка, узяте у гоночної, п’ятої версії. Важіль перемикання поміняв місце дислокації, на даний момент він розташовується під кермом. Приладову панель оснастили індивідуальним інтелектом, для спрощення маневрування і комфорту. Матеріал теж змінили з синтетичного ворсу на натуральну шкіру.

Звичайно, цей представник мускулистих машин, вже не схожий на класику, яка притягала своєю агресивністю і непередбачуваністю, але у нього є маса інших достоїнств.

Вартість у цього технологічно прокатаного індивіда буде досить висока, очікується, що загальна сума на європейський лад буде еквівалентна Porsche Macan або Porsche 911. Загалом, якщо ви дозрієте на купівлю цього авто, будьте готові викласти круглу суму.