Чи варто бути журналістом?

Як вплинути на владу

Як вплинути на владуЖурналіст – це Мессі. Тому що він швидкий, жвавий, шустрий, добивається свого і завжди у центрі подій.

На мою думку, журналіст – це людина, якій до всього є діло. Це риса або є в людині, або її немає. На мій погляд журналістика – це чи не єдина професія, де немає нерівності. От наприклад: Савік Шустер – це людина яка працює на стику журналістики і шоу-бізнесу, але він я так думаю, не тільки журналіст а і шоумен…

Хорошим журналістом може бути, звичайна людина без профільної освіти! Я вважаю що можливо, профільну освіту варто отримувати тоді, коли ти вже попрацював журналістом. Атже я замітила що останнім часом якось мало стало яскравих зірок-журналістів.

Для журналістикової професії важливі амбіції, впевненість, що саме я зміню світ. І гуманітарний склад розуму. У будь-якому випадку журналіст повинен пам’ятати проте, що він працює не тільки для себе, а і для людей. Приклад вдалої кар’єри – це коли людина все для себе вирішує сама. І ти вважаєш, що це саме те, це саме та сходинка, на яку ти піднявся.

Атже саме журналіст – це як адвокат. Тому що він, може вирішити всі питання, вщнати все цікаве і при тому получати круті гонорари. І як там кажуть: Нападати на журналіста, так само безглуздо, як боротися із жінками. Якщо програєш, то виглядаєш нерозумно, якщо виграєш – нерозумно подвійно!!!))