Бути щасливим легко!

Забавные статусы в контакте 2011 – ржачные приколы, а также статусы о любви. Все самое новое!

Дайте людині машину, квартиру, дачу, гроші, сім’ю, дітей, друзів і все одно почуєте, що щастя немає. Яка різниця, що у людини є? В першу чергу ми бачимо те, чого немає, а це завжди може бути приводом для суму.

Незалежно від часу, світосприйняття незмінними залишаються: матеріальні, душевні, духовні блага. Звичайно, що вони приносять задоволення, але людина сама робить себе щасливою. Легко і просто вирішує – я щасливий! Що заважає вам вирішити, що ви щасливі?

Я знаю людей, які в будь-якій ситуації вміють бути нещасними. Що там приховувати, я сам такий. Є інші екземпляри, котрі, навіть у труднощах і неприємностях відчувають себе щасливими. Для таких людей шастя – не важка мета, а спосіб подорожі по життю.

Що заважає щастю?

1. Як правило, це життєві поняття, що ставлять внутрішню заборону на саму можливість бути щасливим «в таких-то от обставинах». Наприклад, погана погода, немає настрою, скінчилися гроші, любов, сигарети… У кожної людини свої улюблені обставини, при яких щастя неможливе. Які у вас?

2. Негативний емоційний фон. Якщо «світ ворожий», навколо «одні негідники», «а всі мужики…», а «всі баби …», то не до щастя. Як правило, негатив починається з узагальнення – все, завжди! Типове сприйняття світу: я маленький і слабкий, світ великий і злий.

3. Нестача сил. Нічого не хочеться, ноги мляві, думок немає. В такому стані більше тягне в депресію, ніж на щастя.

Щастя постійно навколо нас!

Якщо ви вирішили бути щасливим, почніть цьому вчитися!

Звичайно, труднощів у житті багато, але якщо бажання є, то вчитися бути щасливим можна і потрібно.

1. За щастям не треба бігати, воно поруч, у вас, просто придивіться. Хочеш щастя – візьми у себе!

2. Виробляйте хороший емоційний тон і стійкість, це допоможе у важких ситуаціях не впадати в депресію.

3. Ставтесь до життя з цікавістю. Неприємність? Цікаво, як впораюся, чого навчуся? Труднощі? Цікаво, що мені це дасть? Корисні питання – хороші рішення!

4. Виробляйте корисну звичку до позитивного сприйняття світу. Не буває помилок, тільки уроки життя і зворотній зв’язок. Життя – хороший вчитель, а все хороше коштує недешево. Коли все добре, бути успішним зможе кожен. А коли важко? Впораються лише обрані! Так оберіть себе! Обставини змінилися, вони не змінили вас. Ви можете бути успішними і щасливими!

Інтернет-склад дитячих товарів BabyMax: дитячі коляски, ліжечка, качалка та багато інших необхідних речей для вашого малюка.
Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.