Бутси Nike Mercurial нового покоління

Бутси Nike Mercurial

До старту чемпіонату світу компанія Найк випустила оновлену колекцію свого футбольного взуття. Уся лінійка взуття отримала нові кольори. І тільки модель Меркуріал оновилася до нового покоління. Стратегія Найк відповідає іншим торговим маркам, які задають тон у виробництві одягу, взуттю і аксесуарам. Сенс в тому, що кожні три місяці проходять оновлення колекцій. Що змогли продати і хто хотів купити – молодці. Непродані залишки, що залишилися, трохи втрачають в ціні, потрапляють в розпродажі і стоки. Більше ці кольори не перевипускаються, незважаючи на свою популярність.

Нові бутси Nike Mercurial червоного кольору. Професійні моделі бутс виготовлені за новою технологією, вони поєднані з в’язаною шкарпеткою і натягаються на ноги, як шкарпетки. Є і класичні моделі, які зав’язуються звичайним способом. Нову технологію впровадили і у футзальную взуття, але ще незрозуміло, як себе зарекомендує ця модель в залі. Поки ж в червоних бутсах на чемпіонаті світу виступає значна група футболістів.

Думається, що не усі вони поголовно на контракті з компанією і отримують від неї бутси і гроші, а дехто і те і інше. Цілком можливо, що хтось купив цю модель за свої кровні. А хтось продовжує виступати в старих, перевірених моделях. Якщо говорити про Найк Меркуріал, то деякі футболісти були помічені і в жовтих і у бірюзових бутсах попередніх колекцій. Серед інших спортсменів фірма Nike не менш популярна, а моделі nike air max полюбляють усі бігуни.

Футболісти люди не бідні, особливо ті, хто доріс до рівня національної збірної. Якщо збірна Гани дозволяє собі шантажувати керівництво своєї федерації і відмовлялися виходити на полі в останньому матчі групового етапу, вимагаючи преміальні наличными. Гроші їм спеціальним чартером привезли, ось тільки самій збірній це мало допомогло. Усередині команди мікроклімат жахливий. Тренер вигнав двох ведучих футболістів, тому що вони веселилися на тренуванні. У самому матчі проти Португалії гравці відзначилися автоголом і помилкою воротаря. Так що гроші у футбол основну роль не грають.

Услід за Португалією відправилася додому і Росія, безславно завершивши свої виступи в групі, яка була їй цілком під силу. Якщо брати по результату і якості гри, то з приходом Капелло нічого не змінилося. Відбір його команди проводять упевнено, а на самих чемпіонатах виглядають слабо. У нічиїй проти Алжиру дон Фабіо побачив підступи судді, який не дозволив виграти, а також уболівальників, які засліпили Акінфєєва лазером. І навіщо у такому разі платити більше?