Справжній будинок з простих гральних карт

будинок з простих гральних карт

Американський архітектор на ім’я Брайян Берг створив з простих гральних карт справжній будинок. Цікавим є той факт, що американець створив точну копію найбільшого у світі казино під назвою «Венеція Макао» у зменшеному масштабі.

Щоб спорудити справжній будинок з карт американському архітектору знадобилося 218 792 гральні карти. Для цього знадобилося майже 4051 колода карт, а також приблизно півтора місяця роботи. Цікаво те, що під час праці над своїм будинком Брайян не використовував ані ліпкої ленти, ані клею. Всі карти не скріплені жодним з’єднувачем.

Після того, як робота над проектом була завершена, Брайан сказав, що ця робота зажадала від нього використання всіх набутих ним конструкторських та інженерних навиків. Подібне досягнення вразило би не тільки дитячу аудиторію котру не здивують навіть улюблені мультфільми для дітей онлайн але й зацікавить немало дорослих.

Слід також відмітити, що будинок занесли до Книги Рекордів Гіннеса під назвою – «Найбільний будинок за карт у світі». Висота будинку з карт мультфільми для дітей онлайн складає цілих 3 метри, а довжина майже 11 метрів. При цьому суцільна вага будинку складає цілих 272 кілограми.