Він та вона: будуємо серйозні стосунки

серйозні стосунки

серйозні стосункиСкільки у тебе було дівчат чи хлопців, та скільки їх ще буде. Та одного дня, прокинувшись розумієш – досить, адже так хочеться побудувати міцні серйозні стосунки. Але як це зробити, як створити щось особливе, таке, чого зараз немає саме у твоєму житті? Це не просто, але можливе. Адже на перший погляд гарні стосунки можуть непомітно перетворитися на якийсь безлад, і знову починаєш карати себе: що я зробив не так? Кохання – це загадковий світ, у якому нічого не повторюється, все відбувається свого часу. Тому, щоб не карати себе потім, будь уважним з самого початку, придивляючись до своєї коханої людини.

Спочатку ми літаємо на крилах закоханості та, навіть помічаючи у коханій людині неприємні риси, вважаємо, що він/вона зміниться. Ми щиро віримо в це. А чи пробували ви змінити самого себе, бодай малесеньку звичку? Наскільки легко вам це вдалося, та чи вдалося взагалі? І після цього ви прагнете побачити зміни у іншому? Придивіться уважніше до свого коханого, як він поводиться серед оточуючих. Навіть маленька неприємна деталь у його поведінці може сторицею відгукнутися у вашому подальшому спілкуванні. Є дуже гарний спосіб: уявіть собі довгі будні поряд з коханим та скажіть собі відверто чи зможете ви жити день за днем з цим його «недоліком». Саме тоді буде все зрозуміло, але якщо ти будеш відвертим сам із собою.

Будуючи міцні стосунки не можна уникнути спілкування з коханим. І ось тут чекає ще одна перешкода – ми не вміємо говорити та дуже часто соромимось свого внутрішнього світу. Але якщо ви твердо вирішили будувати міцні стосунки саме з цією людиною, спробуйте спланувати своє спільне життя, виділіть найважливіші для вас обох моменти. Та для цього слід навчитися говорити відверто один з одним про свої бажання та мрії. Не дивуйтеся, якщо ваші плани будуть раптово змінюватись, адже ви теж змінюєтесь біля коханої людини і це не може не зачіпати вашого внутрішнього світу. Спілкування – це не лише спосіб почути коханого, але й можливість зрозуміти самого себе, свої прагнення, дізнатися більше про себе. Це і стане початком серйозних стосунків між вами.

Так звісно, іноді і самому собі не легко зізнаватися у чомусь, а тут треба буде відкрити душу іншому, а раптом він не зрозуміє, відвернеться. Це величезний ризик. Та чи готові ви усе своє життя жити під маскою? Можливо так, та навряд чи ви зможете. Лише відкрившись людині ви зрозумієте наскільки вона близька вам по духу. Можливо, що ви настільки різні, що вам взагалі не буде про що говорити один з одним. А можливо ви зустріли свою рідну душу, але тільки відверте спілкування допоможе вам це зрозуміти. Що може бути приємнішим, ніж звучання в унісон думок і мрій двох закоханих? Зробіть перший крок на зустріч і, якщо це справжнє кохання, ви отримаєте нагороду сторицею.

P.S. Раз уж пошла такая тема, тогда думаю весьма кстати вам будут бесплатные и красивые изображения про любовь картинки которые можно использовать для рабочего стола, небольшой открытки или еще для какого-то дизайна.