Будівництво гаража своїми руками

Будівництво гаража

Будівництво гаражаКожен власник транспортного засобу стикається з досить популярною проблемою зберігання свого “залізного коня”. Деякі люди користуються послугами комерційних автостоянок, інші залишають свої машини прямо у дворах будинків. Але найправильнішим, якісним і надійним вважається використання гаража. Крім того, для того, щоб особисто побудувати таке приміщення не потрібно великих витрат грошей і часу.

Не варто думати, що таким будівництвом можуть займатися тільки досвідчені фахівці. Певне уявлення про будівельні роботи даного плану має бути присутнім, але це не означає, що людина повинна бути майстром своєї справи. Іншими словами, побудувати гараж для автомобіля може кожна людина.

Для початку необхідно вибрати потрібне місце і потурбуватися про отримання всіх дозволів. Якщо мова йде про приватний будинок, то такі дозволи можна вважати надмірністю, і господар може приступати до будівельного процесу. Перше, що потрібно зробити, це зробити правильні розрахунки фундаментної конструкції, яка вважається головним несучим елементом.

Гараж не має досить великих розмірів, що дозволяє використовувати більш дрібний і дешевий фундамент. Кращим варіантом у такій справі можна вважати стрічкову конструкцію, виконати яку гранично просто. Для цього буде потрібно зробити розмітку, вирити траншею, зробити вимощення і залити її бетонним розчином. Над траншеєю буде потрібно зробити дерев’яну опалубку, яка дозволить виконати цокольне піднесення.

Після того, як фундамент буде готовий до експлуатації, а буде потрібно для цього не менше 21 дня, можна приступати до зведення стін. Для цього можна використовувати будь-який відповідний матеріал, але в цілях економії варто звернути увагу на гіпсові блоки. Цей будівельний матеріал має чудові ізоляційні властивості при мінімальній ціні. Крім того, досить великі розміри даного матеріалу дозволяють вивести несучі стіни в самі короткі терміни.

Останнім елементом даного типу будівництва є покрівля. Дах для гаража не потребує в місткому горищному приміщенні, і грунтовної кроквяної системі. Іншими словами, для даної споруди ідеально підійде плоска покрівля з мінімальним ухилом для відводу води. В якості покрівельного матеріалу варто використовувати легку рулонну або листову покрівлю.

P.S. Не обязательно строить для гаража какой-то серьезной и глобальное сооружение. Навес для автомобиля который сделан по всем нормам и достаточно качественно, сохранит ваше авто. Если времени самому создавать навес нет, то работу можно заказать.