Будівельний калькулятор – розрахунок кошторису в домашніх умовах

Будівельний калькулятор

Будівельний калькуляторВ цьому році я вирішив зайнятися ремонтом в квартирі. Ремонт не капітальний, а просто освіжити інтер’єр, переклеїти шпалери, покласти плитку у ванній, прошпаклювати стелі. І як багато людей, зіткнувся з проблемою складання кошторису на оздоблювальні роботи та й з кількістю матеріалів не все так легко, якщо хочеш скупитися без непотрібного «запасу» і за нормальною ціною.

Звичайно я розглядав варіант прівліченние до допомоги досвідченого кошторисника, який все прикине, порахує і видасть на папері. Але аж надто хотілося все зробити самому, та так, щоб потім знати як це робиться, без сторонньої допомоги. Тут і прийшла в голову думка звернутися за допомогою в інтернет, і пошукати там ради про те, як складати кошториси на оздоблювальні роботи. В результаті наткнувся не тільки на поради, а й на програми по складанню кошторисів, а так само на можливість ці самі кошторисні програми завантажити безкоштовно.

Мене зацікавила програма «будівельний калькулятор», яка досить спрощує завдання складання кошторисів. На сайті мені без зусиль вдалося завантажити цю програму і встановити на свій комп’ютер. Скажу відразу, що інтерфейс у «будівельного калькулятора» дуже простий і зрозумілий. Програма дає можливість складання кошторисів, перетворюючи це в автоматизований процес. Всі документи формуються натисненням однієї кнопки. Там я знайшов різні типи будівельно-монтажних робіт, і вибрав необхідні в моєму випадку. По-кільки мені треба було переклеїти шпалери, прошпаклювати стелі і покласти керамічну плитку, я вибрав відповідний тип: підлоги і стіни, стелі, і переступив до розрахунку. Я вибрав необхідні види робіт і навіть список необхідних мені матеріалів, які до речі можна змінювати за власним бажанням. Без всяких труднощів склавши кошторис на всі види робіт які мені належало зробити, я порахував скільки грошей на це буде потрібно, вписав магазини в яких буду купувати матеріали, розставивши все по пріоритетам од дешевого до дорого. Потім я все вивів у зведену відомість ресурсів, де видно всі мої витрати. Справа залишилася тільки за самим ремонтом.

Що цікаво, в будівельному калькуляторі навіть є можливість використовувати графічний модуль для просмора і створення креслення в 2D і 3D? Що вестма корисно для візуалізації проекту. Загалом, як виявилося, скласти комерційну кошторис дуже легко і доступно, якщо за рукою є така чудова програма, як будівельний калькулятор.

P.S. Вообще многие работы по ремонту в доме можно сделать самостоятельно, например укладка половой плитки своими руками с помощью нашей подробной инструкции, а также прилагающегося видео может стать обычным простым делом.