Особлива платівка особливої групи. Brunettes shoot blondes

"EP "Bittersweet"Українські ынди музиканти Brunettes shoot blondes, що підірвали інтернет вірусним відео “Knock Knock”, випускають дебютний EP. “Гірко-солодка” пластинка залишить у меломанів британський післясмак якісного свіжого саунду з мелодійним вокалом. Кожна пісня – це нова історія, що створює контраст вражень.

Треклист альбому складається з 4 треків, включаючи гучні сингли “Knock Knock” і “Bittersweet”, випущені раніше. На однойменну пісню “Bittersweet”, саунд продюсером якої став Євгеній Філатов (The Maneken), нещодавно було знято відео. Партнером кліпу виступило німецьке агентство Scholz & Friends Group, а спонсором – компанія OPEL. Основна ідея нового оригінального ролика полягає у  використанні ефекту “Frame on frame”, все знято одним кадром.

“EP “Bittersweet” – це перший релыз групи, в який ми вклали масу сил і натхнення. Записувалися на студіях Варшави і Києва. У березні 2015 у BSB День Народження, в планах представити в Києві велику сольну програму, після чого відправитися в тур по містах України і ближнього зарубіжжя,” – коментує Андрій Ковальов (вокаліст).

Посилання:

  • Послухати на SoundCloud: https://soundcloud.com/brunettesshootblondes/sets/bittersweet2015
  • Website: http://brunettesshootblondes.org/
  • Facebook: https://www.facebook.com/brunettesshootblondes
  • Купити в Itunes: https://itunes.apple.com/ru/album/bittersweet – ep/id955734127