Бра і споти – унікальні прилади для освітлення

Бра і споти

Бра і спотиНайпоширеніше місце використання бра – спальня. Традиційно, це установка двох світильників над ліжком. Раціонально встановлювати бра над диваном, кріслом або ліжком, там, де зазвичай читаються книги увечері, займаються в’язанням або просто відпочивають в напівтемряві.

Стельові споти, настінні бра і споти – елементи додаткового освітлення приміщень. Вибір того або іншого приладу залежить від цілей приміщення і завдань, що виконуються світильником.

Бра – вже традиційний освітлювальний елемент для спалень, гостиних, дитячих кімнат, балконів, ванн і коридорів. Бра – це настінний світильник, який використовують для освітлення одного, невеликої ділянки кімнати. У дитячій кімнаті можна встановити бра у вигляді різних тварин, космічних об’єктів або казкових персонажів. Залежно від виду кріплення можна встановити істинно настінні бра і приповерхневі. Принципова відмінність в установці – для настінних бра використовується кронштейн.

Існує можливість вибору бра з одним або з декількома плафонами. Найчастіше плафони виготовлені з:

  •     стекла;
  •     пластика;
  •     металу;
  •     тканини;
  •     комбінованих матеріалів.

Плафони із скла часто прикрашені декоративним розписом. Особлива категорія плафонів під бра – плафони з вітражного скла. Вони є невід’ємною частиною декору усього приміщення. Бра різних форм можуть встановлюватися для зонування приміщення.

Споти – невеликі світильники, використовувані в мінімалістських дизайнах. Це невеликі світильники, призначені для приміщень різного призначення. Споти кріпляться за допомогою кронштейна, що забезпечує їх додаткову надійність. Поворотна конструкція забезпечує можливість міняти напрям потоку світла. Кількість ламп підбирається під кожен спот індивідуально. Прилади не займають багато місця (як візуального, так і реального). Підібати та купить бра от StarUkraine або споти можно на сайті starukraine.com.ua.

Найбільш популярною стала установка спотів над дзеркалами і над невеликими робочими поверхнями. Особливий вид – вологозахищені споти, які встановлюються у ванних кімнатах і лазнях. Їх безпека додатково забезпечується невисокою напругою – 12 і 24 В.