Методи боротьби з целюлітом

боротьба з целюлітом

боротьба з целюлітомГоловним болем для більшості сучасних жінок став целюліт. І що сумно, кількість жертв в різному ступені помічають на своєму тілі неестетичні ознаки його прояву, тільки зростає. І, зрозуміло, що зважаючи на таку масштабну проблему, фахівці в даній області видають все більше засобів боротьби з цим «найлютішим ворогом» слабкої статі.

Вітрини аптек рясніють численними коробочками, баночками і тюбиками, містять всілякі засоби для лікування цієї недуги. У салонах краси також день від дня розширюється перелік послуг, спрямованих на знищення злощасної «апельсинової кірки» – різні види масажів та обгортань із застосуванням різноманітних «чудодійних засобів». Шанувальники ж спортивного способу життя закликають віддати перевагу саме занять фізичними вправами.

Мають рацію і ті, і інші, в боротьбі з цією напастю краще використовувати всі вищеперелічені способи. Проте, варто зазначити, що вакуумний антицелюлітний масаж є сьогодні найбільш поширеним з усіх існуючих методик.

За допомогою такого роду масажу не тільки можна попрощатися з целюлітом, але і значно зміцнити й підтягти контури всього тіла. Даний вид масажу робиться спеціальним апаратом, або звичайною масажною баночкою, яка продається в аптеках. Саме тому вакуумний масаж називають ще й банковим.

Вакуумний масаж створює легкий ліфтинг-ефект, що сприяє відновленню тонусу і пружності шкіри, а також прискоренню розсмоктування рубців. Саме тому його застосовують і в тих випадках, коли крім лікування целюліту, потрібно ще і лікування розтяжок на тілі. При частому масажі шкіра стає більш пружною і розтяжки починають зникати.

Як відомо, перемогти целюліт можна, поліпшивши циркуляцію крові і лимфоток, з чим відмінно справляється вакуум. Під його дією рецептори шкіри дратуються, що провокує збільшення температури підшкірної клітковини. Це, в свою чергу, підвищує кровообіг, що штовхає більше крові до уражених целюлітом клітинам.

Масажування шкіри в поєднанні з впливом вакууму здатне «роздрібнити» великі скупчення жиру на більш дрібні ділянки. Останній під впливом підвищеного кровообігу «відправляється» до м’язів, які його і спалюють, при активному занятті спортом. Особливо ефективно вакуумним масажем лікувати целюліт на стегнах, в зоні «галіфе» і сідницях.

P.S. Кожна жінка прагне бути гарною точно так як мріє про казкове і незвичайне весілля. Можна огранізувати весілля за містом подалі від шуму та смогу. Так наприклад біля Львова знаходиться затишний готель Вікторія з бенкетним залом і зручними номерами.