Президент Джордж Вашингтон має борг у розмірі 300 тисяч доларів

Джордж Вашингтон

Джордж ВашингтонЯк стало відомо, під час роботи по переведенню книг у цифровий формат у бібліотеці Нью-Йорка, перший президент США і досі не повернув дві книги. Саме тому працівники бібліотеку розрахували заборгованість Джорджа Вашингтона, яка становить приблизно 300 тисяч доларів.

Така величезна сума набігла за два століття. Адже саме стільки часу дві книги не поверталися до бібліотеки. Ще у 18 сторіччі Джордж Вашингтон взяв почитати у бібліотеці Нью-Йорка трактат про міжнародні відносини під назвою «Право націй» та збірник протоколів і дебатів, котрі проходили в британській палаті громад. Через свою неуважність та заклопотаність перший президент США не повернув книги до бібліотеки.

Проте слід зазначити, що представників бібліотеки турбує не стільки повернення штрафу, скільки повернення книг. Адже про місцезнаходження книг і досі нічого невідомо.

P.S. Любой автомобилист знает что для поддержания машины в хорошем состоянии нужно все лучшее, например масло total quartz 7000 которое обладает очень хорошими качественными характеристиками – выбрать и заказать масло можете на нашем сайте.