Блондинки в законі

Блондинки

Блондинки Колір волосся не перестає збурювати наші уми і серця, але на шляху до освітлення у нас все ще залишається безліч «Білих плям». Щастя та шанси народитися справжньою блондинкою залежить, як кажуть вчені, від балансу тестостерону, що контролює коричневий пігмент у волоссі. Якщо ж матінка природа вирішила виділити менше чоловічого гормону тоді відповідно коричневого пігменту у вас буде мало. Як наслідок – тим світліше буде волосся.

Чому блондинкам віддають перевагу чоловіки?

У блондинок виробляється більша кількість естрогенів аніж це буває у жінок з іншим кольором волосся. А осільки цей гормон роблить характер людина а також її зовнішність більш м’яким, ніжним і приємним.

Чи правда, що фарбовані блондинки стають «Білими і пухнастими»?

Якщо світловолоса жінка веде себе як блондинка, значити вона і є сама справжня блондинка, хоч і фарбована. У жінки, яка хоче стати м’якою і пухнастою неодмінно виникає бажання освітлити своє волосся в золотистий колір. Бажаючи стати неприступною і загадковою, вона вибере попелясті кольору, а якщо хоче звести сума, чоловіка зробить своє волосся платинові. Що ж до естрогенів, підвищений вміст яких властиво лише тільки у справжніх блондинок.

Дурні чи блондинки?

Словосполучення «дурна блондинка», вже давно ображає світловолосих жінок. А повернеться у Вас мову на блондинок, які в даний час мільйонерки або які небудь політики. Просто блондинки здійснюють розумні вчинки, а право просторікувати про високі матерях передають право брюнеткам.

P.S. Сейчас все больше товаров приобретается в интернете как мужчинами так и женщинами. Купить платье в Ростове выбрав подходящий размер и фасон на сайте намного быстрее нежели отправиться на шопинг по магазинам.