Блокнот зі стінами

Творче об’єднання двох винахідників розробили дуже незвичайний блокнот. Замість порожніх сторінок – вісімдесят фотографій різних місць Нью-Йорка.

Блокнот зі стінами

Здебільшого, в блокноті розміщено фотографії стін будівель, які не мають будь-яких написів, зображень або оголошень.

Блокнот зі стінами

Також, у блокноті можна знайти різні об’єкти, наприклад, фургон.

Блокнот зі стінами

Як ви здогадались, даний блокнот допоможе його власнику відчути себе справжні графітчиком. Сидиш собі на лекції і бомбиш стіни Нью-Йорка.

Блокнот зі стінами

На відміну від реального графіті, така творчість не призведе до проблем з міліцією. Звісно, що й реальних відчуттів викиду адреналіну в кров ви майже не відчуєте. Хіба, якщо викладач спалить та відбере блокнотик, то буде неприємно.

Купити такий блокнот для творчості можна лише за якихось там 17 американських баксів ось тут. Хоча й ідея з США, але в них є філіал в Москві. Хто знає, може доставлять в Україну.

Блокнот зі стінами

Якщо вам сподобався даний пост, залайкате, відретвітьте, завконтачте його і буде вам щастя! Ідея для блокноту просто феноменальна, дійсно класна річ для того щоб зайняти себе чимось коли ну дуже нудно.

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.