Вибираємо блокнот в подарунок

Вибираємо блокнот

Вибираємо блокнотУ наш час здається не актуальним підносити в якості презенту канцелярське приладдя. Багато хто намагається вибрати що-небудь унікальне. Приміром, багатофункціональну річ. Це може бути флешка-ліхтарик. Проте подібні предмети застосовуються не дуже часто. Думаємо, іноді можна і згадати про звичайні речі. Скажімо, про блокнот, набір кулькових ручок або постільну білизну.

Відносно блокнотів варто відмітити, що вони сьогодні знову відроджуються, оскільки кількість офісних службовців збільшується. Багато хто з них є креативними особами, пише вірші або оповідання, займається живописом. Тому ви можете подарувати співробітникові по роботі або приятелеві блокнот. Він може бути великим або маленьким, в клітину або в лінійку, з блакитнуватим або білим папером.

Вам може хто-небудь сказати, що “паперова” епоха вже пройшла. Проте насправді ситуація така, що повноцінна особа повинна уміти викладати думці на папері. Говорять, що рукописний текст має багатішу мову викладу. До того ж, студенти, що записують лекції на папері, освоюють матеріал набагато швидше, ніж ті, які “строчать” тексти на ноутбуку.

Блокнот є універсальним презентом. Його можна піднести людині будь-якого віку. Юна леді зможе туди записувати свої думки, а літня людина – спогади про молодість, кулінарні рецепти і багато що інше. До речі купити блокнот можна на сайті http://officeman.com.ua/ де продається і інше канцелярське приладдя.

Непоганою альтернативою може бути і щоденник. Він потрібний як студентові, так і домогосподарці. Паперовий органайзер можна узяти з собою в подорож, в магазин, в похід. Він ніколи не розрядиться. Крім того, через декілька років людині буде приємно проглянути його і згадати минулі роки.