Повітряні кулі – красивий і прибутковий бізнес

Повітряні кулі

Повітряні куліПовітряні кулі – красивий і прибутковий бізнес. Надувні кулі – це завжди свято! Є попит на них, отже, є й пропозиція. Думка отримання доходу від продажу надувних кульок не нова, але при більш ретельному відношенні є можливість примусити ваш бізнес працювати на Вас.

При вмілому веденні бізнесу, можливо отримувати досить великі гонорари фактично з повітря. Секрет в тому, що звичайне повітря можливо замінити газом – гелієм!

Отже, беремо старт закупівлю!

Надувні кулі можете придбати в будь-яких дитячих магазинах, а бажаніше на оптових базах.

Балони із стиснутим гелієм можливо купувати в будівельних магазинах, у фірмах, які торгують зварювальним устаткуванням.

Витрати: Середня ціна балона зі стисненим гелієм 35-45 $, його має вистачити приблизно на півтисячі кульок. Якщо прорахувати, що середня вартість балона 40 $, то можна вирахувати собівартість витрат газу на 1 кульку: 40:500 = 0,08 $. Середня ціна повітряної кулі в звичайних магазинах встановлена: 0,14 $. Підсумовуємо витрати на 1 кульку, заповнений, природно, гелієм і отримуємо підсумок: 0,08 +0,14 = 0,22 $. На даний момент собівартість окремого привабливого надувного кулі, наповненого гелієм складе близько 7 (семи) рублів! Дивує!

Якщо ми Вас не втомили бухгалтерією, думаємо далі.

Скільки “накрутити” на такому вигідному виробі? Питання злободенний. Це вже рішення ваше! Головне, повітряні кульки – це ходовий продукт, як правило користується попитом, особливо у святкові дні, де багато людей.

Завданням 1 буде визначити район для торгівлі. місце повинне бути людним і товар повинен бути помітний з великої відстані і рекламувати сам себе. Прийшовши на торгову точку, підніміть на міцному шнурі на десяток (краще і довше) метрів гірлянду з найбільш привабливих куль. Це і стане для Вас рекламою.

Функцією 2 – знайти помічника. Його функцією стане надувати кульки газом, це рекомендується робити швидко, або вважати виручені грошові кошти, втім теж у темпі. Вибирати Вам!

Інший варіант реалізовувати повітряні кульки – надавати допомогу з оформлення свят. Цим Ви збільшите власний рейтинг і залишите своїх конкурентів позаду. Цей варіант досить складний, що вимагає творчих навичок, але при цьому ефективність отримання доходу в наявності! Головне, не бояться і знаходити альтернативні прийоми приносити людям радість за допомогою яскравих повітряних кульок!

P.S. Одежда и аксессуары также отличный вариант для бизнеса, пример такого найдете на сайте skat.kiev.ua где представлены разные товары из кожи ската – кошельки, сумки и портфели и даже ремни.