Bittorrent дозволяє завантажити нову музику на високій швидкості

Bittorrent

Bittorrent У наш час – просунутих технологій і високошвидкісного інтернету вже досить важко уявити свій побут без таких розваг, як фільми, ігри, кліпи, які у величезній кількості знаходяться в мережі. Але перш ніж насолодитися новим фільмом або грою потрібно її завантажити на свій комп’ютер. Але за допомогою базового завантажувача, який є в будь-якому інтернет-браузері це виконати далеко не завжди виходить, тому що в кожен момент часу може обірватися з’єднання мережі інтернет і файл необхідно буде скачувати заново. Та й швидкість скачки зовсім не велика. Рішенням такої вагомої проблеми стала програма utorrent , Яка дає можливість переглянути улюблені кліпи, фільми, пограти в новітні ігри та завантажити необхідні програми.

Отже, torrent – це спеціальний веб-сервіс, який надає швидкісний обмін даними між різними ПК. Сам процес безпосередньої передачі здійснюється в автоматичному режимі і не потребує втручання користувачів. Треба підкреслити, що основною відмінністю torrent від ftp веб-сайтів вважається постійна доступність кожного з користувачів torrent мережі до torrent файлів. Це означає те, що, маючи на ПК файл такого формату, будь-яка людина, який зареєстрований на торрент, має доступ до нього без будь-яких перешкод.

У своїй роботі торрент керується гранично простим алгоритмом – кожен файл автоматично розбивається на безліч частин і перетвориться в єдиний формат. В результаті цього закачування того чи іншого файлу відбувається максимально зручно і швидко. Якщо ж у вас пропаде Інтернет, відключать електрику або трапиться ще якась непередбачена ситуація, то за допомогою торрент-трекера ви в будь-який момент зможете відновити скачування файлу з того місця, де стався обрив. Це насправді дуже зручно, практично і швидко!

А щоб користуватися цією неймовірно зручною системою, потрібно всього лише завантажити utorrent , Встановити його і почати скачування потрібних вам файлів на максимальній швидкості. А для скачування торрент-файлів є велика кількість трекерів, де містяться величезні бази фільмів, ігор, програм, фото, кліпів і іншого. Треба лише вибрати вподобаний кінофільм або що-небудь інше і почати його скачування. Весь процес займе зовсім небагато часу і ви отримаєте те, що так хотіли завантажити, але не могли без відмінного torrent-сервісу! Насолоджуйтеся різними новинками фільмів і музики завдяки торрент-трекерам!

P.S. Скачать музыку можно не только через торрент, она бывает и на фан сайтах, например нагано достаточно популярный в России исполнитель имеет несколько фан страниц с песнями и видео.