Біокамін – затишок рідного будинку

Біокамін

Біокамін Кожна, без виключення, людина мріє про своє затишне гніздечко. Гніздечко є практично у кожного, а ось затишку багатьом не вистачає. Звичайно справжній камін, викладений з цеглини можна встановити лише в заміському будинку. Камін вимагає димаря, вогнища, топки, безпосередньо самого палива – дрів і т. д., тому його монтаж в міській квартирі практично не здійснимий.

Сучасний ринок пропонує своїм покупцям, так звані біокаміни. Такі каміни ще називають електронними. Вони рясніють масою всіляких функцій, таких як: вибір кольору вогню, регулювання інтенсивності горіння і т. д. По суті вони є високотехнологічними панелями, виконаними з пластика або композитних матеріалів, їх форму і вид теж можна вибрати, залежно від архітектурного стилю вашого житла. Між панелями розміщений екран, на якому і відображатимуться язики полум’я, що горить.

Основною гідністю електронних камінів є високий рівень безпеки, як екологічної, так і практичної. Встановивши такий пристрій на стіну у вітальні, можна не переживати, що хтось з маленьких дітей ненароком обпечеться, або кине у вогонь щось цінне. Замовте біокамін можно легко тут http://dimtepla.com/catalog/biokaminy/.

Безумовно біокамін не грітиме і не буде приємно потріскувати сухими сосновими полінами. Але для квартири це ідеальний варіант. У електронних камінів є ще величезна кількість переваг, про які ви дізнаєтеся лише купивши його. Наприклад він не вимагає ніякого монтажу, і встановити його у будь-якому приміщенні, на будь-яку стіну ви можете абсолютно самостійно. Сучасні LED екранів можуть не дати людині здогадатися що перед ним біокамін, а не дерев’яний. Купуйте електронні каміни і вони завжди радуватимуть вас і ваших близьких видом живого вогню.