Антикризовий бібліокемп для молоді Голосієва – 25 червня 2015 р.

Антикризовий бібліокемп для молоді Голосієва - 25 червня 2015 р.

 Місце проведення: Державна бібліотека України  

для юнацтва (просп.40-річчя Жовтня,122, ст. М «Виставковий центр»).

                                                            Час роботи: з 10 до 17 години. 25 червня 2015 р

Щорічно, на підтримку ініціатив молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді, встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 р.

Антикризовий бібліокемп для молоді Голосієва - 25 червня 2015 р.

Юнацтво та молодь – це та вікова категорія, котра з часом посяде провідні позиції в економіці, політиці, соціальній та духовній сферах України. Юні громадяни сьогодні формуються в умовах кризи, інформаційної агресії та загрози національній безпеці країни. Ці події впливають на ціннісні орієнтації та ідентичність молоді, а також на її навчальну діяльність та професійне самовизначення. Тож нині надзвичайно важливою є консолідація зусиль усіх інституцій, що працюють з молоддю, задля всебічної підтримки юних українців та створення майбутньої інтелектуальної еліти країни («knowledge-class»). Саме тому Державна бібліотека України для юнацтва пропонує юним користувачам та усім бажаючим долучитися 25 червня до проведення Антикризового бібліокемпу для молоді Голосієва, організованого спільно з партнерами та волонтерами бібліотеки.

Мета акції – обговорення можливостей співпраці та взаємодопомоги у створенні на базі бібліотеки доступної і комфортної території для навчання, набуття нових навичок, вивчення мов, обміну досвідом, спілкування та змістовного дозвілля.

У програмі заходу передбачена презентація різних видів бібліотечної активності, орієнтованої на сприяння творчості юнацтва та молоді:

  • ГРОМАДА (ярмарок ідей громади Голосієва «Бібліотека для мене», буккросинг, фотосушка, збір книжок для «Бібліотеки українського воїна», залучення партнерів та волонтерів);
  • МЕДІАГРАМОТНІСТЬ (нетикет, е-послуги від держави та бізнесу, інтерактивний курс англійської мови для дорослих «English 123 в бібліотеці», гра «Медіазнайко», навчальні курси від  «Вільної школи» та бібліотеки).
  • ДУША (допомога у вирішенні життєвих питань від експертів порталу «Душа»; лекції, йога для офісу, медитація, мандали та марма-терапія).
  • МАЙСТЕРНІ КРЕАТИВУ (презентація поезії, діалог з фантастом, майстер-класи з ошибани та орігамі, живопис та фотомонтаж, розмальовки для дітей та дорослих);
  • ФАН-ЗОНА (етно-гурти «Зілля» і «МІФ»/«Зелений птах», конкурс малюнку на асфальті; кінопоказ, вікторина, настільні ігри, екстремальне читання, фотофан).

Наші партнери: Адміністрація Голосіївського району у м. Києві, ГО «Українська бібліотечна асоціація» та проект «Як тебе не любити, Києве мій?», ГО «Європейське майбутнє України», Літературне об’єднання «Зоряна фортеця», самоосвітні проекти «frEducation» та «Вільна школа», портал «Душа», народний художній колектив «Флористика», еколог-дизайнер Анастасія Костенко.

Учасники акцій: письменник-фантаст Олег Сілін; експерти порталу «Душа»:  Ольга Демчук, Галина Якушко,  Валентина Кваша, Людмила Завгородня; майстриня флористики Віра Авдеєва, поетеса Наталія Писанка,  поетеса та художник Алла Ткаченко; майстриня Надія Букіна, екскурсовод Ніна Ткаченко, гурт «Зілля», гурт «МІФ»/«Зелений птах».

О 17-ій годині екскурсія з гідом до ВДНГ – «Знання, що долають злами століть».

Будьте активними і небайдужими! Ласкаво просимо!

Конт.: (044)257-1073 – відділ PR, 257-8627.