Без посвідчення віскі не продають навіть бабусям

віскі

віскіУ британському місті Харлоу на підставі відсутності посвідчення особи, яке підтверджує настання повноліття, 92-річній пенсіонерці відмовили у продажі віскі, повідомляє UPI. Ображена пенсіонерка Дайан Тейлор розповідає, що спершу сприйняла вимогу продавщиці надати посвідчення за жарт, але потім зрозуміла серйозність її намірів.

Проїзний квиток та медична картка донора, пред’явлені Тейлор, виявились недостатніми. Після того, як продавщиця наполягла, що їй потрібно точно знати скільки бабці років, Тейлор була шокована та не знала, що робити.

Пенсіонерка не піддає сумніву, що вона виглядає аж ні як не молодше 25 років. Представникам магазину довелося вибачитися перед пенсіонеркою, та вони все ж підкреслили, що не продають алкоголь без пред’явлення документа, котрий би міг підтвердити повноліття особи.

Чи купила все ж таки бабуся віскі для свого сина, не уточнюється. Слід зауважити, що в травні цього року в Америці в містечку Сан-Бруно (Каліфорнія) заарештували двох місцевих літніх жительок. Їх підозрюють у вирощуванні маріхуани зі злочинними намірами, повідомляє Associated Press.

P.S. Вот уж куда не нужны удостоверения личности, так это на свадьбу. Наши свадебные салоны Харькова предлагают на выбор лучшие и самые разнообразные платья невесты – есть из чего выбрать.