Best For You [b4u] – проект про дизайн, подорожі та стиль життя

Best For You

Простір українського інтернету поповнив новий дуже цікавий блог, який має звучну і в той же час дуже просту назву «B4U magazine». Тут можна знайти цікаву інформацію для творчих людей, яких захоплює архітектура, дизайн, мода, мистецтво, подорожі, пригоди та багато іншого. Якщо вас цікавить краса, надзвичайність та креативність у всіх своїх проявах, B4U неодмінно сподобається вам.

Сайт складається із восьми основних рубрик: «Дизайн», «Ідеї. Креатив», «Стиль життя», «Мода. Стиль», «Подорожі», «Арт. Культура», «Інновації», а також «Музика. Відео». Дуже креативний вигляд має шапка сайту, що складається з великих захоплюючих фотографій, кожна з яких веде на найбільш цікаві публікації. Взагалі весь дизайн сайту сподобався, виглядає стильно, лаконічно, нічого зайвого.

Best For You

Щодня в кожній рубриці публікуються різноманітні цікаві пости. Проглянувши категію «Подорожі», можна побачити місце, яке неодмінно забажаєте відвідати. Рубрика «Іновації» здивує багатьма надзвичайними речами, які створюють найвідоміші дизайнери або звичайні люди. Останні модні новинки та погляди митців на сучасний стиль можна знайти у рубриці «Мода. Стиль». Не менш неймовірні ідеї можна знайти у матеріалах рубрики «Дизайн». Різноманітні надзвичайні, інколи дивні речі можна побачити у рубриці «Креатив. Ідеї».

сайт про креатив і дизайн

Мабуть кожну творчу людину зможуть вразити матеріали, розміщені у рубриці «Арт. Культура». Дуже оригінальні та цікаві фоторепортажі знайдете у рубриці «Стиль життя». Інтерактивність та надзвичайність людських ідей просто вражає. Майже все цікаве, що може відбуватися у світі стильних, дизайнерських і сучасних речей, тепер можна знайти саме у цьому блозі.

Прихильники таких популярних соціальних мереж, як Facebook, Twitter, Вконтакте мають можливість підписатися на B4U та проглядати свіжу та цікаву інформацію на сторінках своєї улюбленої соціальної мережі.

Best For YouАвторами матеріалів, розміщених на сторінках «B4U magazine», є молоді та креативні люди з нестандартним та творчим поглядом на світ та його оточення. Усіх їх об’єднує одна єдина ціль – дізнатися щось цікаве та поділитися своїми знаннями з оточуючими. Якщо ж ви шукаєте натхнення для реалізації своїх неймовірних ідей, то ви зможете знайти його на сторінках «B4U magazine».

За своє головне завдання проект B4U ставить донесення до читачів усього того прекрасного, неймовірного та надзвичайного, що може створити людська фантазія. І треба зауважити вони з цим досить добре справляються.