Beregfest – країна на кордоні України і Європи

Берегово — унікальне  українське місто, де на запитання російською або українською у відповідь часто почуєш угорське “нем иртем” (не розумію). А раз на рік тут  править вигадана країна-фестиваль  “BEREGFEST”. Вона має свій герб, уряд, конституцію, і має чимало взаємних “нем иртем” зі всім звичним для “великої України”, але напевно це і приваблює сюди щороку стільки туристів.

І — так, вони ще ніколи ТАКОГО не бачили, тому що BEREGFEST ТАКИЙ ОДИН!

І справа не у лицарських поєдинках, доброму вині, особливих стравах або яскравих концертах (хоча і в них також). Берегфест має свій  дух. Хтось його називає “ЧІГАБІГА”, хтось зайвий раз не хоче називати ЙОГО ім’я, а просто хоче його відчути. Навчитися по-новому радіти життю, поринути у свято і поділитися натхненням.

BEREGFEST – універсальний фестиваль. Ви можете цілий рік відвідувати понад 300 Закарпатських кулінарних, фольклорних, спортивних, ремісничих фестивалів і не побачити усього, що подарує вам BEREGFEST за один день.

І ще на додачу концертна  програма. Ви побачите переможців угорських  та українських талант-шоу: Рената Толвої та Іштван Толбані — переможці  угорських програм “Х-фактор”  та “Угорщина має талант”, мукачівський гурт Rock-H – фіналіст конкурсу “Свіжа кров”, а хедлайнер цьогорічного фестивалю — суддя шоу “Голос Країни” і переможниця Євробачення Руслана.

Якщо ви цього справді  захочете, BEREGFEST підніме вас на повітряній кулі на висоту пташиного польоту, навчить готувати закарпатські страви, пригостить вином, закрутить у танці і подарує дружні обійми. Справді, він такий один…
P.S. Выбирая бытовую химию для дома нужно смотреть качественный кондиционер для белья так как это непосредственно касается вас и вашей семьи, на таких вещах нельзя экономить.
Закарпаття. Берегово. 25.09.2011

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.