Бажаєш гавкати? Плати!

Таким чином судочинство Лос-Анджелесу ухвалило десятихвилинний дозвіл на гавкання собак. Якщо собака буде гавкати довше 10 хвилин, то її власнику загрожує штраф розміром у тисячу доларів. Цей законопроект був запропонований Гері Леонардом, місцевим жителем. Спусковим гачком до цього став постійний гавкіт сусідської собаки Гері, за що той і звернувся за допомогою у службу контролю над тваринами.

Розглянувши скаргу суд Лос-Анджелеса одностайним рішенням на таємному голосуванні ухвалив зобов’язати місцеву владу до внесення у міські закони про тварин накладання штрафу на господарів собак, котрі багато гавкають. Леонард засмучений тим, що терпів гавкіт цілий рік, а не подав скаргу раніше.

Вимірювати тривалість гавкання доручили співробітникам служби контролю. Тепер безкоштовно погавкати чотириногі друзі зможуть безперервно лише 10 хвилин або 30 хвилин на 3 години. Навіть гості міста не можуть сподіватися на виключення. Якщо ваш песик вирішить погавкати більше дозволеного терміну, то вам доведеться заплатити 250 доларів за перше порушення, за друге – 500, а за третє – віддати свою тисячу доларів.

Нагадаємо, що власники собак Нью-Йорка зобов’язані надати зразок ДНК власникові орендованої житлової площі. Так влада міста бореться із забрудненням вулиць фекаліями тварин.

P.S. В интернете достаточно много полезной информации, при чем не только для развлечения, например медицинские сайты для врачей и обычных людей могут быть весьма востребованы, содержат разного рода медицинскую информацию + списки аптек, травмпунктов и т.п.