Бамбукові штори в інтер’єрі

Бамбукові штори

Бамбукові шториВ наші дні нестримно зростає популярність природних і екологічно безпечних матеріалів, модним стає еко-інтер’єр, залишаючи позаду стиль хай-тек з його шкідливим пластиком. Бамбук – один з самих затребуваних натуральних елементів, що активно використовується в дизайні приміщень. Чом би не прикрасити кімнатний простір стильними бамбуковими шторами?

Штори з бамбука мають попит, оскільки об’єднують в собі дві функції – практичну і декоративну. Бамбук прославився в якості одного з найбільш екологічно чистих матеріалів, він наділений антибактеріальними і антистатичними властивостями. На бамбукових шторах повільно з’являється пил, доглядати за ними просто.

Крім того, штори з бамбука мають такі переваги як вологостійкість, стійкість до ультрафіолету і довговічність. Можна використати їх навіть в ролі декоративного елементу для прикраси лоджії або ванної кімнати. Їх натуральність добре вплине на загальний інтер’єр квартири, створить красу і затишок. Бамбукові штори представлені в широкій колірній гаммі, отже, вибір моделі, що ідеально поєднується з конкретним інтерє’рним оформленням не буде проблемою.

Перший критерій вибору – частота плетіння бамбукових штор. Як відомо, будь-які штори повинні захищати своїх володарів від наполегливих променів сонця. Саме частота плетіння визначає кількість світла, що пропускається в простір кімнати. До речі, штори, що мають щільне і часте плетіння, не порушують нормальний повітрообмін в приміщенні.

Штори з бамбука можуть бути горизонтальними або вертикальними. Для вікон частіше вибираються горизонтальні моделі, вони не так сильно витягуються з часом, обладнані зручнішим і зносостійким механізмом управління. Горизонтальні вироби можуть залежно від підйомного механізму бути римськими або рулонними. Рулонні штори з бамбука скачуються в розміщений над отвором вікна рулон, римські моделі збираються складками при підйомі.

Незалежно від вибраного виду, встановлення бамбукових штор допускає наявністьь над вікном вільного простору, що налічує не менше 20-30 см Цей простір необхідно для монтажу короба. Величина короба визначається в основному тим які завтовшки штори, чим тонше виріб, тим короб менший.

Альтернативний варіант – кріплення в стелю або стіни. Проте елементи кріплення рідко є присутніми в стандартному комплекті, плюс їх установка вимагає наявності професійних навичок.

Доречі якщо ви віддаєте перевагу більш класичним шторам, то магазин де представлені тканини для штор може бути вам корисним. Взагалі в тому магазині є все для штор, їх виготовлення і встановлення.