Розводимо багаття без сірників

багаття без сірників

багаття без сірниківДля розведення багаття підійдуть підручні сухі матеріали, такі як мотузка, гниль, листя, тирса, стружки, пір’я та інші подібні засоби. Ви можете запастись такими речами на майбутнє, відклавши їх у водонепроникний пакет. Якщо у вас є марганцівка (1 грам) та 2-3 краплі гліцерину, то з’єднавши їх отримаєте спалах.

Але треба швидко прибрати руку, бо спалах виникає за 2-3 секунди. Для розпалювання вогню також можна скористатися лінзою, сфокусувавши промені від сонця в одній точці. Для розпалювання вогнища використовують кресало і кремінь, замість якого можна взяти частину коробки сірників, та тертя деревени о деревину.

Але це найбільш важкі способи видобування вогню, тому ми їх і віднесли на останнє місце. Під час тертя можно пошкодити руку, тому ці дії слід проводити захищеними тканиною руками. Як тільки пійде димок його роздувають та підкладають підпал.

P.S. Межкомнатные двери – обязательный атрибут любой квартиры, на странице сайта http://www.triodveri.com/ представлен каталог товаров интернет магазина межкомнатных дверей – выбирайте и заказывайте.