Арт-пікнік Слави Фролової – багатомільйонний проект

Арт-пікнік Слави Фролової

Арт-пікнік Слави ФроловоїЛітній сезон Арт-пікніку Слави Фролової зібрав більше двох мільйонів відвідувачів за 4 місяці роботи. Упродовж усього теплого сезону Парк Мистецтв був переповнений захоплюючою програмою і культурним дозвіллям в усій його творчій кпасі. Наймасштабніший соціально-культурний проект в Україні створив єдину зону відпочинку і розвитку, місце дивовижних зустрічей і цікавих знайомств.

Завдяки грандіозному соціальному проекту Арт-пікнік Слави Фролової, кияни могли усе літо абсолютно безкоштовно насолоджуватися самими різними видами мистецтв: кіно просто неба, джазовими і фольковими концертами, виставками, де головним експертом відбору робіт був відомий український галерист Євгеній Карась, театральними фестивалями і багатьом іншим. Зона інтерактивного спілкування з культурою і мистецтвом, де кожен відвідувач не просто особливий гість, а частина АПСФ. У результаті вийшли більше 3 тисяч проведених майстер-класів включаючи цікаві лекції і конструктивні семінари, а також майстер-класи для діточок.

Щодня, з ранку і до вечора, на фестиваль приходили з друзями і сім’ями, щоб вчитися новому, брати участь в цікавому, читати книги у вуличній бібліотеці і просто відпочивати в гамаках або розважати дітей на майданчику “Піксель”. У гостей проекту залишилися на пам’ять дуже смачні рецепти, оскільки в зоні кулінарії відбулися 104 майстер-класи, вироби зроблені своїми руками – 248 майстер-класів по хенд-мейду, було представлено близько 55 видів образотворчого мистецтва, – і, звичайно ж, книги з бібліотеки АПСФ, – близько 3500 читачів, прочитано 1202 книг, кожного тижня бібліотека поповнювалася на 50 книжок завдяки небайдужий городян, – зразкова і освічена нація!

Проведено 7 міжнародних тижнів за підтримки посольств: тиждень Грузії, Кореї, Італії, Іспанії, Франції, України і Латиноамериканської культури, гості АПСФ з легкістю могли поринути в культуру і традиції різних країн, подорожуючи без віз. Практично кожен місяць в павільйонах була представлена нова виставка українських художників, за увесь літній сезон було представлено 6 виставок і 2 в закритому павільйоні #closedcluster.

На зустрічах з цікавими людьми надихали і ділилися досвідом телеведуча Маша Ефросинина, письменниця і співачка Ірена Карпа, телеведучий Андрій Куликов, головний редактор “Vogue” Маша Цуканова, PR- стратег Сергій Дідковский і багато інших талановитих осіб, всього біля 30 зустрічей, на протяг яких будь-хто міг вільно познайомитися і поспілкуватися з відомими особами в дружній атмосфера.

На Арт-пікніку велика увага була приділена людям з особливими потребами – у рамках напряму “добра справа” проведено близько 20 терапій для дітей з обмеженими можливостями і їх батьків. Побудований дитячий розвиваючий майданчик для дітей з особливими потребами. На території Парку Мистецтв і Здоров’я двічі за сезон проходили Дні Підтримки Дітей-сиріт зі сходу, паралельно із заходами, протягом усього сезону був відкритий пункт прийому речей для цих дітей. Соціальні експерименти, повчальні курси для пенсіонерів, різні громадські ініціативи на підтримку української армії – це і багато що інше проводилося у рамках АПСФ, виключно, щоб потурбуватися максимально про кожного.

Закриття літнього сезону Арт-пікніку, 3-5 жовтня просочилися романтикою Франції, гості і просто друзі фестивалю насолоджувалися театральним фестивалем “Перехрестя”, ГастроСередою Вікторії Пархоменка, відвідували ярмарок TUT USE CLOSE і книжкову барахолку, слухали JAZZ IN KIEV, знімали патріотичний ролик і махали Арт-пікніку ручкою. Команда Слави Фролової вже почала роботу над наступним сезоном Арт-пікніка. Продовження триває…!

“Нам вдалося зробити неймовірне. У цій чудовій країні, де багато добрих людей, нам вдалося зібратися воєдино і поділитися теплом, добром і надією. Ми усі один одного любимо, ми добрі один до одного, але для того, щоб ми могли відкритися – треба щоб хтось зробив перший крок. І ми його зробили. Ми дуже хочемо, щоб наша культура знайшла все-таки шпарину, пробила б цей асфальт забетонований, і показала себе в усій красі”.

Ідеолог і натхненник проекту Слава Фролова

  • Останні новини можна упізнати по посиланню http://artpicnic.org/events/
  • Ініціатор проекту:  Фонд розвитку і підтримки молодого мистецтва Слави Фролової “Slava Frolova – Group”
  • Подробиці на офіційному сайті Арт-пікніка Слави Фролової http://artpicnic.org/
  • АПСФ в соц.мережі facebook – www.facebook.com/ArtPicnicSFG
  • АПСФ в соц.мережі vkontakte – http://vk.com/artpicnicsf

Арт-пікнік Слави Фролової – соціальний культурно-освітній проект в Україні. Основна мета – навчити новому, здоровому стилю життя, де мистецтву і українській культурі віддана важлива роль. Унікальний парк мистецтв створює новий особливий формат дозвілля і робить значний крок в культурному розвитку країни. АПСФ працює 5 місяців: з червня по жовтень. Він дає щоденну можливість гостям різного віку відвідувати різноманітні заходи, освітні і оздоровчі програми.