Страхування збитків на випадок ДТП в СК «Універсальна»

Автоцивілка

Автоцивілка Автоцивілка –  це обов’язковий вид страхування наземного транспортного засобу (далі – ТЗ), про який має знати кожен власник такого ТЗ. Невипадково цей вид страхування визнається обов’язковим. З огляду на статистику кількості ДТП, що трапляються кожен рік, та враховуючи, якої, часом непомірної, матеріальної шкоди вони завдають, автоцивілка є виправдано необхідною для автомобілістів.

Автоцивілка передбачає, що у разі виникнення ДТП з Вашої вини або через Вашу необережність, збитки по відшкодуванню шкоди, завданої життю, здоров’ю та/або майну потерпілої особи покладаються на страхову компанію (страховика). Таким чином, Ви знімаєте з себе відповідальність за можливий матеріальний збиток.

Важливим та особливо відповідальним моментом є вибір страхової компанії, яка в змозі буде виконати свою частину обов’язків згідно договору страхування.

Велика частина власників транспортних засобів вже обрали СК «Універсальна», яка позиціонує себе, як надійного партнера водіїв в разі виникнення неприємної ситуації на дорозі. Ви можете бути впевнені в добросовісності СК «Універсальна» та довіритися її майже 15-річному досвіду на страховому ринку України.

Умови співпраці з СК «Універсальна» на базі автоцивілки дуже прості та вигідні для Вас. Розмір франшизи складає всього 510 гривень. У випадку Вашої вини у ДТП, ми компенсуємо потерпілій стороні:

  • до 50 000 грн. за збиток, заподіяний їхньому майну;
  • до 100 000 грн. за шкоду, заподіяну їхньому життю та/або здоров’ю.

Вартість полісу автоцивілка від СК Універсальна розраховується за допомогою страхового калькулятора. Ви можете зробити розрахунок самостійно і замовити безкоштовну доставку полісу у нашому інтернет-магазині.

СК «Універсальна» пропонує скористатися послугою Автоцивілка+, яка дозволяє збільшити розмір компенсації збитків потерпілій стороні, оскільки 50 000 грн. не завжди вистачає для покриття завданої шкоди.

На випадку пошкодження власного автомобіля, ми також радимо заздалегідь потурбуватися про свій гаманець та придбати поліс «Експрес КАСКО», вартість якого складає від 750 грн. без обмежень по віку автомобіля.

Крім цього, в СК «Універсальна» для Вас доступне добровільне страхування перевізників міжнародних та внутрішніх напрямків, та страхування водних ТЗ та відповідальності їх власників.