В Нідерландах будують автобус, котрий вміє плавати

Фірма з Нідерландів під назвою Dutch Amfibious Transport Vehicles або скорочено DATV займається розробкою автобусу-амфібії. Таке незвичайне замовлення фірма отримала від транспортної компанії з Шотландіїі під назвою Stagecoach group. Вже придумали і назву для нового виду транспорту – Amfibus або амфібія-автобус у перекладі.

Такий незвичайний вид транспорту повинен у найближчому майбутньому замінити звичайні автобуси, котрі щоденно користуються послугами паромних переправ. Тому не дивно, що перший екземпляр незвичайного автобусу буде курсувати за маршрутом Глазго Ренфрю – Йокер.

На даний момент через річку Клайд постійно курсує паром. Проте витрати на утримання подібного виду транспорту дуже високі. Отже в майбутньому автобуси амфібії повинні зекономити не малу копійчину. Це стосується і гаманців звичайних громадян, котрим тепер не доведеться платити за переправу на паромі.

За основу нового транспорту був використаний звичайний автобус Volvo. На воді такий автобус буде курсувати зі швидкістю 15 км/год, в той час як на землі максимальна швидкість буде вже 97 км/год.

P.S. Интернет все более плотно входит в нашу жизнь, так онлайн книжный интернет магазин целиком и полностью может заменить поход на книжный рынок, а главное – удобно и просто.