Аутсорсинг

Аутсорсинг

В сучасних умовах, раціонально використовувати аутсорсинг, ніж тримати в штаті підприємства бухгалтера, маркетолога, юриста. Ви оплачуєте зазначені гроші після виконання робіт, обумовлених у договорі, при цьому вам непотрібно платити постійну зарплату. Крім того, ви не зобов’язані оплачувати різні соціальні виплати. Вам не загрожує суд слідом за звільненням співробітника, також нікому красти ресурси, роблячи різні «халтури» в робочий час.

Основною умовою довготривалого і продуктивного співробітництва є детально виписаний коло зобов’язань. Обов’язково скрупульозно, до щонайменших складових позначити права та обов’язки однієї й іншої сторони. Як це не банально, але в реальності дуже часто, підприємства втрачають це з виду і договір стає формальністю.

Визначимо позитивні грані аутсорсингу.

  • Враховуючи конкуренцію на ринку аутсорсингу, можна розраховувати на якісні послуги виконавця.
  • Ви можете сконцентруватися на основній діяльності вашої компанії.
  • Знижуються витрати і ризики, необхідні для реалізації різних проектів вашої компанії.
  • Ви можете контролювати і зменшення витрат.
  • Свіжий, не замилений очей і як результат, зростає якість товарів і послуг.
  • Можливість отримати професіонала, коли компанія стоїть на старті проекту. Ви можете не витрачати кошти на 1c 8  а також окремий офіс для бухгалтера, а замовити його послуги у іншої компанії.

Коли ви незадоволені якістю послуг легше анулювати договір зі сторонньою організацією, ніж звільнити штатного працівника і вже тим більше розформуванням якого ні будь відділу. У великих установах відділи часто намагаються максимально роздути кількість співробітників для збільшення фінансування видатків. Стороння компанія, навпаки, зацікавлена – в урізуванні витрат для зростання своєї конкурентоспроможності. При цьому вона виконує роботу на умовах угоди, тоді як цілі справи власних відділів компаній можуть не співпадати з напрямом діяльності компанії.

Які види робіт розумно віддати на аутсорсинг? Функції, які можна передати на аутсорсинг, визначається для кожної компанії особливістю її діяльності. Універсального підходу в цій справі немає. Кожна компанія грунтується на особистому досвіді і на досвіді колег.