Аутсорсинг бухгалтерії – кращий спосіб оптимізувати роботу вашої організації

Аутсорсинг бухгалтерії

Аутсорсинг бухгалтеріїУ наш час без бухгалтерського обліку неможливе існування жодної організації. Бухгалтерський облік регулює, погоджує, організовує і контролює всю господарську діяльність фірми, будучи фундаментом для її планування та аналізу – управлінського обліку. В сучасних умовах, навіть найдрібнішого підприємству, маніпулювати складними фінансовими процесами без добре налагодженої системи бухгалтерського обліку майже нереально. У зв’язку з цим, головним завданням керівника щойно утворилася організації можна вважати постановку бухгалтерського обліку або, якщо висловитися інакше, пошук грамотного головного бухгалтера.

Звичайно відомо всім, що бухгалтер в компанії – це друга особа після керівника, той самий «сірий кардинал», неформальний лідер, який, навіть законодавчо, підпорядковується виключно керівнику компанії. На сьогоднішній день багато організацій відмовляються від послуг штатного головного бухгалтера і бухгалтерії, замовляючи послуги бухгалтерського обліку у компаній-аутсорсерів. Чим такий вид співпраці вигідний для компанії?

Найбільший плюс даного бухгалтерського супроводу полягає в зменшенні витрат на організацію та підтримку штату бухгалтерів на підприємстві. Сюди входить зарплата головному бухгалтеру та його помічникам, виплата лікарняних і відпускних, податки, організація робочих місць, виділення одного або кількох кабінетів, покупка меблів, канцелярських товарів, оргтехніки тощо Супровід бухгалтерського обліку такого виду доцільно у фірмах з чисельністю до 20 осіб, які здійснюють свою діяльність у відповідність з системами УСНО і ЕНВД, для яких зміст власного штату бухгалтерів не має особливого сенсу. Як правило, перелік бухгалтерських послуг для малого бізнесу обмежується лише заповненням первинної документації, складанням бухгалтерських регістрів, підготовкою необхідної податкової та бухгалтерської звітності та здачею її в контролюючі органи. З цими нескладними і невеликими операціями впорається і стороння організація, що надає послуги бухобліку.

Професійні бухгалтерські послуги у організації-аутсорсера замовляють також і великі солідні фірми компанії, але, у зв’язку з тим, що їх господарські операції часто вимагають своєчасної та негайної реакції, вони часто передають сторонньої організації всю рутинну роботу: ділянка матеріальних активів, зарплати, роботу по складання квартальної звітності і т.д. Такий поділ дає можливість зробити ведення бухгалтерського обліку набагато ефективніше.

Крім бухгалтерського обліку аутсорсингові фірми можуть надавати разові послуги: аудиторські послуги, податкові консультації, проведення інвентаризацій, відновлення бухгалтерії у випадках, якщо важлива документація загублена, виготовлення печатки, постановку на облік касового апарату, відкриття розрахункового рахунку та багато інших.

Необхідно відзначити, що бухгалтерські послуги, прайс на які вам надасть фірма-аутсорсер, відрізняються цілком доступною ціною, порівнянною із зарплатою звичайному бухгалтеру. При цьому компанія не витрачається на облаштування робочого місця, соціальні виплати працівникам і багато інші витрати.

Будь комерційній фірмі, метою якої є прибуток, необхідно провести аналіз існуючої позиції бухобліку з метою виявлення ефективності його діяльності. У більшості фірм передача бухгалтерського обліку в руки сторонньої організації дає можливість значно оптимізувати господарські процеси – і в даних ситуаціях залишатися прихильником класичних норм ведення бухобліку «за звичкою» щонайменше нерозумно.

P.S. Бытует мнение или даже сложился такой стереотип что грузчики всегда пьяные и неопрятные. У нас есть грузчики которые ответственно относятся к работе, выполняют ее максимально качественно и достаточно быстро – обращайтесь и проверьте.