Аукціон побачень в Луцьку

«Живі торги. Благодійний аукціон до дня Св. Миколая»,- під такою назвою, вже вдруге у місті Луцьку проводилась акція «аукціон побачень», організаторами якої виступили співочий колектив «Cuatro» з допомогою минулорічного запровадника Максима Фраєрмана (більш відомого як Dj Max Freeman) в одній з найпоширеніших соціальних мереж СНГ – «В Контакті».

Кожен бажаючий мав можливість дізнатись свою реальну ціну та долучитись до доброї справи – матеріально допомогти діткам з дитячого будинку «Сонечко» міста Ківерці.

Було створено два альбоми, які постійно поновлювались новими лотами. На найгарячішому етапі акції, адміністратори вирішили зробити ліміт на кількість лотів – по 100 фотографій в кожній категорії (хлопці та дівчата). Були встановлені і обмеження у віці, адже кожне побачення прослідкувати просто нереально.

Організатори попереджували всіх учасників та потенційних покупців про серйозність справи та те, що кожен порушник буде занесений у спеціально створений альбом «Вони обманюють дітей».

На торгах трапився досить цікавий випадок: дівчинка, яку «придбали» пішла на побачення не сама, а зі соєю половинкою і вони троє сиділи за одним столиком в кафеJ;)

Найвища оплачена ставка становила 255грн., власниця лоту лучанка Любов Ніколаюк, щасливцем, що «викупив» лот став користувач на ім’я Roland Daniluk.

Всі вилучені кошти пішли на благочинність. «Поки що така акція проходитиме раз на рік»,- стверджують організатори. Але ж не тільки у Луцьку проходять такі аукціони, давайте долучатись до інших міст і в чомусь доганяти їх.

Самая ожидаемая игра Battlefield Bad Company 2 Vietnam. Видео, статьи, скриншоты и много интересного. Мы знаем о Battlefield все!